Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hintalow

    senior tag

    válasz Sanyika1 #8540 üzenetére

    Valami gond van a paypaljával, és nem tudja fogadni a pénzt. A cancel gombbal vond vissza a fizetést, és az általa megadott mélcímre küldjed.
    Bár én megírnám az eladónak, hogy arról a címről, ahová kérné a pénzt küldjön számlát (invoice), amit fizethetsz. Mert ha csak simán utalással odalövöd a pénzt az általa mondott címre, annak egyrészt van költsége, másrészt sima utalásra nem vonatkozik a vevővédelem. (nem azt mondom, hogy sumákolni akar, de az ördög nem alszik)

    peter889

    a paypalodon pénzt tartani, onnan pénzt küldeni, és oda pénzt fogadni más paypalról bármilyen pénznemben tudsz. (neked jelenleg Ft és USD "alszámla" van a paypalodon, de ha akarsz, pár kattintással bármilyet csinálhatsz, ennek nincs költésge)
    VISZONT mivel magyar paypal regről van szó, a korábban tárgyalt utalásos módszerrel csak forintot tudsz tenni rá. (viszont ha már odautaltál forintot, akkor nyithatsz alszámlákat bármilyen pénznemben, és válthatsz át a forintodból.)

    Balance conversion: az egyenlegeden lévő pénz átváltása más pénznembe

    [ Szerkesztve ]

    Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

  • Hintalow

    senior tag

    válasz Sanyika1 #8577 üzenetére

    Háát, valami nagyon el van szúrva az eladó oldaláról.
    Én két lehetőséget látok:
    - visszavonod a vásárlást, és szépen megírod neki, hogy mi történik, részletekkel, és ha azt akarja, hogy fizess, oldja meg (itt azért kell astabil angol, hogy felfogja mit akarsz, pláne, ha nem natív angol)
    - visszavonod a fizetést, és kérde, hogy törölje a tranzakciót, nem hiszem, hogy probléma lesz belőle
    (hacsak nem valami speckó dolog, amit máshol nem kapsz meg, én nem szenvednék vele)
    Ha valakinek esetleg volt már ilyen tapasztalata, hátha ír még valami okosat.

    Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

Új hozzászólás Aktív témák