Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HollywoodBoy

    tag

    válasz V/ #32375 üzenetére

    Köszönöm a választ! :R
    Ezt a részét nem értem teljesen:
    Nem terhel magától semmit. Te fizetsz és kiválasztod hogy miről megy a pénz.
    Elsődleges az egyenlegen lévő, ha elegendő, amelyet a PayPal konvertál megfelelő devizára az ő árfolyamukon. Ha kevesebb és van a kártyán fedezet kiegészíti
    Vagy teljes egészében a kártyával fizetsz, ahol viszont megadhatod, hogy a bankod kedvezőbb deviza árfolyamával legyen a váltás.

    Hogy érted, hogy én választom ki, hogy miről menjen a pénz? Ezt hol választom ki? Azt hittem minden estben elősször az egyenlegem levonására kerül sor.

    Amiket írsz egyébként a biztonság kapcsán, teljesen jó. Ezt az sms-es dolgot is olvastam természetesen az Összefoglalóba, de nem akarom egyenlőre beállítani, mert elég kényelmetlen. De persze ez az én bajom és elismerem, hogy így már elég hülyén hagzik a "számból" a biztonság miatti reklamáció. :D
    De én elsődlegesen olyan visszaélésre gondoltam, hogy ha valahonnan ahol PayPal-el fizettem, nem azt az összeget akarnák levonni, amire számítok, hanem mondjuk többet, és még annál is többet ami a PayPal-omon van. Hiszen így akkor egyből átgyűrűzik a főszámlámra a lehúzás.
    Viszont amit mondasz, hogy a bankártyáról hozzáférhető összeget lehet szabályozni, erre nem is gondoltam! De ezt az összeget nem állíthatom alacsonyra, mert akkor már egy nagybevásálást sem tudnék kifizetni a szupermarketben kártyával. Szóval ez így elég kellemetlen helyzet.
    Ez a netkártyás opció lenne a legjobb, de úgy tudom nekem nem jár a csomagom mellé. De utána járok!

    Mégegyszer nagyon köszönöm, hogy segítesz! :R

    Az Ebay-PayPal kommunikációs hibával kapcsolatosan:
    Alapvetően én sem javasolnám mindenféle addon telepítését, de ezt azért mertem, mert már más alkalommal is használtam más célra, ezáltal van már némi bizalmam felé. De amúgy egyetértek veled. Azt meg, hogy miért csak az Ebay-nél van ez a hiba nem tudom sajnos. Csak találgatni merek, hogy talán máshol máképp kerül meghívásra ez a folyamat.
    UI.: Ja és köszönöm, hogy linkelted az Ebay topic-ban. Hátha valaki megpróbálja és segít neki...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák