Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • G@ben

    addikt

    válasz V/ #27125 üzenetére

    Nem érted. Van egy emailem, amivel valaki úgy regisztrált, hogy megadta a címet regisztrációnál, majd nem kattintott a visszaigazoló linkre, a Paypal mégis beengedte. Nem hinném, hogy feltörték a fiókot, mivel nemrég változtattam jelszót (kétszer is) bonyolultról bonyolultra, illetve be van állítva a figyelés, azaz ha máshonnan akarnak bejelentkezni, akkor jön az e-mail, hogy ez biztos én voltam? Illetve be van állítva a telefonos azonosítás is. Tehát 99,9%, hogy a Paypal a hunyó.
    Mit kellene csinálni a Paypalnak? Talán engedni a jelszómódosítást, vagy ha nem megy, akkor nem egy hülye sablonszöveget kéne írni a kérdésemre, hanem talán végig kéne olvasnia és arra válaszolni.
    Nem tudom beregisztrálni magam az e-mailemmel, mert azzal már regisztráltak. Tehát teljesen ki vagyok zárva a "fiókomból".

    Szerintem valaki vagy elírta az e-mail címet és úgy regisztrált vagy csak szórakozott. De egyik esetben sem szabadott volna engedni a Paypalnak, hogy megtörténjen a regisztráció, mivel nem ment visszaigazolás.

    [ Szerkesztve ]

    Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

Új hozzászólás Aktív témák