Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz #54715584 #24380 üzenetére

    Szerinted a banktól kapott sms értesítés milyen Paypal probléma lenne.
    Egy biztos, ha GSP-s a vásárlásod az 2 tételben jelenik meg, külön fizeted a logisztikai cég költségét és külön fizeted az eladónak a vételárat és a szállítási költség kisebb részét.
    Ez esetben kaphatsz 2 sms-t,de egyéb esetben mindig egyben számol a vételár+száll.költség, azt nem szedi szét a Paypal rendszere.

  • Zola007

    veterán

    válasz #54715584 #24380 üzenetére

    Megnéztem neked ismét, az imént vettem egy biciklilámpát
    Az első két kép közvetlen egymás után készült, bármiféle átállítás nélkül a második azt az állapotot mutatja, miután rákattintottam az "Other Conversion optionsr"-re

    Tehát annak ellenére, hogy terhelésben 2.19 dollárt ír a Paypal, látható, hogy az átváltási beállításoknál mégis a "Use Paypal's conversion proces......" az alapbeállítás. Mindezt attól függetlenül, hogy a Paypal profilomban is a másik van megadva és a tegnapelőtti tranzakciómnál a fizetési oldalon kézzel átállítottam (3. kép).

    Tehát visszaállítja magát és ráadásul az összegen sem látszik már elsőre, hogy melyik beállítás van érvényben.

    Ha így hagyom, annak ellenére, hogy dollár van feltüntetve, a levonás a számlámról forintban történik.

    A 4 képen egy tegnapelőtti apró tétel látható. Ott is 0,99 $-t írt a kilépő oldalon és akkor még azt hittem, hogy megoldották és megjegyezte a beállítást, de mint a Paypal kivonaton látható, mégis átváltással fejezte be a tranzakciót (Exchange rate 295 Ft)
    A korábban említett 4. kép egy azt követő vásárlás,- ahol már tanulva ebből - annak ellenére, hogy 5,04 GBP devizában írta, mégis beléptem az átváltási beállításokba. Ott szintén azt írta alapból, hogy paypal konverzió és kézzel átállítva banki váltás► voilá' nincs exchange rat.




    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák