Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz Hiba66 #18411 üzenetére

    A Status: Verified, nincs limitálva a Withdraw összege, illetve ha igen, akkor nem lépted át a havi 21000 Ft-t, vagy az évi 252000 Ft-ot.
    Az e-mail címed is Confirmed?
    A számlaszám ami a Paypal-n meg van adva Primary-nak, az ugye nem bankkártya számlaszám, hanem a normális bankszámlád.
    A tranzakció történetnél a visszaküldés sorában: Transfer To Bank Account Completed, ha a Details-ra kattintasz, alul a megjelenített utolsó négy számjegy megegyezik a számlaszám utolsó négy számjegyével. (Én most átírtam 6-sokra)
    Subject: Bank Account
    Transfer to: Erste Bank Hungary Zrt. Checking (Hungary) x-6666
    Ha a fentiek egyeznek, akkor:
    Hívd fel a bank telefonos ügyfélszolgálatát és kérdezed meg hogy a PAYPAL PTE LTD-től 10918001-00000001-15050361 számlaszámról érkező 15000 Ft összeg miért nincs könyvelve?

    Én július 23-án küldtem vissza, a hétvége miatt július 27-én könyvelte le a bank.

    Ha nem egyezik valami a fentiek közül, akkor úgy, ahogy ebben a hsz.-ben leírtam, vedd fel a Paypal-l a kapcsolatot és írd le hogy az augusztus valahányadikan indított withdraw nem érkezett meg, Add meg a Withdraw Funds to Bank Account (Unique Transaction ID utáni kód sort és és az összeget.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák