Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mi5i

    aktív tag

    Sziasztok,

    Segítségeteket szeretném kérni, igen furcsa dolog történt.
    Kezdődik az egész ott, hogy Steam-en az őszi akciózás során megvettem az UT3-mat, mert hát ennyit megér alapon. Minden ment is szépen, játszottam is vele párszor.
    Ma lépnék be Steam-be, kiírja, hogy "suspended your account" gondok lehettek pl. fizetéssel. Hm.
    Beléptem paypal-ra, erre fogad mindenféle kérdés, hogy jelszóváltoztatás, etc, és végigérve végre a főoldalra, ott figyel az üzenet, hogy limitálva lett az accountom.. pedig már jópárszor használtam sikeresen, tehát biztosan ez utóbbi kavart be. Credit card-ot márpedig nem szeretnék hozzátársítani, utalással szépen működött mindig eddig. (Nov 24, 2011 Confirm your credit card Waiting for your response)
    Tranzakciók között pedig ott figyel, hogy a nov.24-ei tranzakció december 1-jével reversed, pénz visszajött és stb. Tehát steam-nek nyilván ez a baja.
    De, hogy ki a hunyó, azt ennyi infóból sajnos nem tudom kihámozni. Esetleg steam rendes bankkártya infókat is szeretett volna, ami ilyenformán ugye nincs hozzápárosítva a paypal-hoz. De ha meg paypal-ról az összeg fedezve van, miért kell az nekik.

    Valaki ötlet? Nagyon megköszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák