Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sz.zs.

    senior tag

    válasz V/ #43367 üzenetére

    Sziasztok!
    A spanyol Wallapop hirdetési oldalról vásároltam egy retro kávéfőzőt.
    mivel az oldal saját fizetési És csomagküldési rendszere nem működik külföldre, ezért én PayPallal fizettem „termékek és szolgáltatások” opcióval és küldtem is neki pluszban 5 €-t ami fedezi A PayPal jutalékot. Ő a Seur/ DPD -vel elküldte nekem. Felhívtam a figyelmét, hogy nagyon biztonságosan csomagolja be a kávéfőzőt mert sérülékeny. Leírtam neki hogy sokszor tekerje körbe buborék fóliával, dupla kemény karton dobozba tegye és tömje tele kitöltő anyaggal. Ő írta, hogy persze, megoldja és kért 6 €-t arra hogy vegyen biztonságos csomagoló anyagot. Tegnap megérkezett a csomag, látszott rajta hogy közel sem így van csomagolva, ezért videót készítettem a kicsomagolásról. Egy vékony vacak karton dobozban volt, szinte nulla kitöltő anyaggal, és egyszeresen volt körbetekerve csak buborék fóliával. Természetesen a pótolhatatlan és javíthatatlan műanyag burkolat törött volt.
    A leveleimre eddig nem válaszol. Kérdésem hogy van-e esély arra hogy a PayPal bármit is visszatérítsen szerintetek? :R

    Bocsánat, nem válaszként szántam.

    [ Szerkesztve ]

    Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

Új hozzászólás Aktív témák