Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz Kowi84 #34355 üzenetére

    Olyan figyelmesen elolvastam ahogy tudtam.
    Konkrétan ez olvasható a #34352-ben
    de sajnos nem tudtak az én javamra dönteni, mert egyértelműen bebizonyosodott, hogy az eladó elküldte nekem a terméket. Mondjuk ezt én egy percig sem vitattam, és el is küldtem nekik a trackinget.

    Én ezt úgy olvasom, ebben a sorrendben, hogy te azt nem vitattad hogy az eladó elküldte neked a terméket.
    Akkor félreértettem a szöveget, elnézést. De akárki is írja, nem az elküldés számít, kézbesíteni, kézhez kell kapni a terméket akkor fejeződik be a vásárlás.

    Ha dispute oka az hogy nem érkezett meg a kifizetett dolog, akkor én mindig képként mellékelem hozzá a nyomkövetési információt, megmagyarázom hogy ez nem lett kézbesítve, vagy ha nyomkövetésnél az látszik hogy Zágrábba lett kézbesítve, akkor megírom hogy nem ott lakom, nem várom el hogy nyomkövetési oldalakt nézegessenek, mert amit küldök az a képes bizonyíték, egy nyomkövetési szám nem elegendő.
    Főleg, ha lekérésnél a végén valamilyen módon az látható, hogy kézbesítésre került valaiknek.
    Biztosra kell menni, nem kell önálló gondolkodást elvárni.
    Ahol vásároltál ott még azért lenne keresni való, igazolják le hogy te megkaptad. Mert adott esetben akár vissza is került hozzájuk a dolog.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák