Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Macmazsola

    csendes tag

    Ezer éve használok PP-t, de főleg kisebb összegeket kellett utalnom, sosem volt gond. Most viszont szeretnék egy nagyobb összegű fényképezőgépet eladni mivel itthon nem igazán ismerik...mivel nagy összeg emelnem kellene a limitet google tesó meg a help szépen leírja de nekem nincsenek ilyen menüben,új a felhasználó felület azzal hogy igazolnom kell magam semmi gond csak nem tudom feltölteni hiszen nem találok action oszlopot,egy hete próbálok rá jönni de nem sikerült,pedig a

    A küldött help-ben világos ahogy le van írva, de nálam nincs My account a lap tetején és azon belül főleg nincs "View limits". Szerintem ez még a korábbi felületen volt. Ezen az "új" wallet-es felületen ez szerepel felül: Summary Activity Send & Request Wallet Shop Help notifcations ikon, my profile ikon.

    A My profile menün belül pedig ezek vannak: ACCOUNT SECURITY PAYMENTS NOTIFICATIONS

    s.o.s valaki segítsen eladhassam a nikon df-em:) megőrülök.Holt tudom azt a nyavalyás limitet emelni ezen a felületen,illetve hol tudom feltölteni a személyi és bankszámla kivonatot címmel.Örök hála

    Köszönöm szépen ,legyen szép hétvégétek,pacsi

Új hozzászólás Aktív témák