Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p@gabi

    tag

    válasz V/ #27109 üzenetére

    Adnék akkor egy kis helyzetjelentést.A munkahelyi gépen (szintén firefox böngésző) gond nélkül be tudtam lépni a fiókomba,úgyhogy az otthoni hálózattal vagy nettel lehet a gond.Aztán eszembe jutott,hogy a mobil alkalmazásról is az otthoni wifin keresztül próbáltam belépni sikertelenül.Most újra felraktam az androidos paypal alkalmazást,és most mobilnettel próbáltam belépni és láss csodát,azzal sikerült,nem kaptam semmiféle hibaüzenetet.
    Nem tudom van e valami köze a dologhoz,de az elmúlt időszakban már többször kaptam a google-tól értesítést miközben beírtam valamit a keresőbe,hogy ilyen-olyan gyanús tevékenységet észleltek erről a címről...bla,bla,bla és csak a captcha kód beírása után tudom folytatni a keresést,holott semmit nem változtak a böngészési szokásaim.Mobilon is volt rá már példa a wifin keresztül,mobilnettel még nem.Nem tudom mi lehet,vírusírtóm,tűzfalam működik rendesen,időközönként más programokkal is átnézetem a gépet,eddig semmit nem jeleztek.
    Szívesen vennék ötleteken ha esetleg van valakinek,hogy még mit kellene megpróbálnom.

Új hozzászólás Aktív témák