Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    Javaslom ellenőrizni Paypalban a váltási beállításokat, mert nekem megint visszaállt usd - Ft konverzióra
    Dollárban írta ki az ebay fizetési oldalon a tételt, majd a miután kiválasztottam a címet, megjelent mellette forintban is.

    Külön a Paypal oldalára menve átállítottam jó volt a beállítás, de áttettem váltásra, mentés,majd visszaállítottam közvetlen deviza fizetésre, ismét mentés és most az ebay fizetési oldalon csak dollárban szerepel a tétel.

    2009 óta használom napi/heti szinte a PP-t, szóval eléggé ismerem. Mindenesetre érdekes.
    Nem tudom, hogy ez tényleg csak ritka anomália, vagy időnként megpróbálják lehúzni az embert, de rvára kezd elegem lenni belőle, hogy állandóan figyelgessem, mikor akarnak átb.szni
    Nyilván nekem nem akkor érvágás a 8 dolláros kábelnél, de külföldi fórumokon rendszeres téma, mert ott gyakran vásárolnak nagyértékű (5-10ezere dollár) árucikkeket is ebayen, ahol azért már feltűnő egy 3-4% árkülönbség.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák