Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eszter02

    csendes tag

    válasz laci88 #13 üzenetére

    Szia!
    Lenne egy kis probélmám a packard bell MX gépemmel, ami nem is olyan kicsi. 2 év 2 hó után egy nap a gép kijelzője elsötétült és se ki, se be.. Egy kicsit aggodalmaskodtam...másnap elvittem oda ahol vásároltam, szerencsére a winchesterről sikerült mindent megmenteni, de a géppel a szakemberek sem tudtak mit csinálni. Felhívtam a gyártót, jobbra-balra irányítottak. Végül az EC-CO Kft.nél (Fillér utca 44) kötöttem ki. Természetesen előre felhívtam, hogy milyen gépet viszek, és örömmel értesültem, hogy meg tudják oldani a problémát. No, a gépet elvittem és a szervíz főnök közölte, hogy ez lehetetlen, jobban mondva, igen hosszadalmas és nehéz lenne, ugyanis nem tudnak alkatrész rendelni JELENLEG...na itt már ideges lettem. A szervizek akik látták az mondák, hogy alaplapot kell cserélni. Mondam oké, nagyon szeretem a gépet, de ezek után mit tegyek, hová menjek, és egyátalán mennyi idő amíg megszereli, és mennyibe kerülne???? nagyon el vagyok szomorodva, azt gondoltam, hogy sokkal komolyabb a cég és a szervízháttér is.

    Nagyon megköszönöm, ha valaki tud valami biztatót ajánlani!!!

Új hozzászólás Aktív témák