Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BAM007304411

    csendes tag

    Üdv Mindenkinek.
    A mai napon vagy is tegnap :) vettem egy Packard Bell Easynote MV51HU gépet. Jó ki masina, csak egy problémám van vele:
    A gyártó nem mellékelt Driver CD-t. S mivel én még anno megvettem a Win. XP Prof. SP2-őt, ezért lecseréltem a gyárilag felrakott Win. XP Home-ot. ( Partícionálás végett is. ) Nah most mivel nem adott a gyártó Driver CD-t ezért nekem kell beszereznem a drivereket. Egy része a CPU, a chipset, a VGA, Network dirverek megvannak. ( Network alatt a kábeles kapcsolatot értem. ) De sajnos az Alaplap, a Hang és a Wifi, no meg persze a beépített Webcamera driverét sehol nem találtam. Ami a gyártó honlapján fennt van Hang és Wifi driver, többszöri windows újrarakásután sem ment fel. Vagyis feltelepszik a driver, de mikor restart következi, akkor nem ismeri fel a windows. De azt különben én is furcsálottam először, hogy a 120Gb vinyó, csak 109Gb-os. :) Valaki tud segíteni a probléma megoldásában? Nagyon kellene nekem ez a három driver. Vagy esetleg fennt volt a partíción a driverek telepítője csak én nem vettem észre :F :W Mivel az EVEREST! Home Edition nem írja ki a keresett hardverek nevét, így nem is tudom pl. azt, hogy mi a Hangkari, az Alaplap, vagy a Wifi típusa. Valaki segítsen pls!!!!!!! :R :R :O :O :( :( :DDD :DDD :R :R

    AMD Turion TL-50 64bit 2*1600Mhz Dual-Core, 15,4'' Glare LCD, 120GB HDD, 2*512MB DDR2, DVD-RW, WiFi, GeForce Go 6100 512MB, Windows XP Prof. SP2

Új hozzászólás Aktív témák