Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz ADAM1337 #12490 üzenetére

    CoD 4-gyet toltam nagyon sokat. :)

    (#12488) KisTücsök
    Találtam egy tegnap esti felvételt.. Ennél jobban szokott menni... Mint írtam már korábban.. A jelenlegi egerem nem fekszik és észreveszem, hogy nem is úgy megy vele a játék... Muszáj lesz vennem egy normálisat csak jelenleg minden másra kell a pénz és nem arra..
    Ezen a videón tisztán látszik, hogy újratöltéstől újratöltésig, húzom a ravaszt. :)

    (#12491) DJGABI
    Utólagos engedelmeddel közzétettelek téged is a fenti videóban. :)
    Bizony veszélyes üzem na..

    (#12492) Olofmeister
    Ne kérj elnézést. A Te véleményed is vélemény..
    Igen jól látod. Sajnos eddig nem fordítottam különösebben időt arra, hogy jobban megismerjem a karaktereket..
    Aztán lehet, hogy ez után sem fogok teljesen elmélyedni a játék rejtelmeibe, mert fontosabb dolgok is vannak az életemben (pecázni is kell néha. :) ), de megpróbálok picit több időt szakítani rá...
    Különben meg annyira sok vélemény van ebben a topikban a karakterek ismereteiről, hogy nem tudom hova húzódjak.. Van aki egyenesen elítéli, ha valaki csak egy két karakterrel játszik és szorgalmazza a minél több karakter kiismerését... Van aki , mint pl Te is, azt mondja, hogy egy két karakterrel legyek jó aztán kész.. Meg van a másik véglet akik mindegyikkel f@szán tolják és elképzelni nem tudják, hogy miért ne lehetne bármelyiket pickelni egy meccsen... Szóval próbálok meríteni az itteni ötletekből, de látod, nem lehet mindenki ötletére adni, mert lehet, hogy épp nem fekszik a dolog...

    Ha soknak érzed a mostani velem foglalkozást sajnálom, de inkább itt beszéljük ki a játékkal kapcsolatos dolgokat mint az AMD vs Nvidia topikban...

    Egyébként meg majd visszafogom magam.. Valószínűleg többen vannak úgy ezzel mint Te, hogy már sok a velem való foglalkozás.. Max nem írogatok...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák