Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz ADAM1337 #12487 üzenetére

    Köszi.. Valóban Reaperrel még szoknom kell a képességeit.. Nem vagyok ráállva...

    Lucio falon futást szoktam gyakorolni, de sajnos valamiért nem sikerül.. Nagyon ritkán képes vagyok felmászni valami falra vagy épületre.

    Zenyatta-val kapcsolatban... Mercy-t nem is vettem észre egyáltalán.. Most, hogy mondod vissza is nézem, mert még most sem rémlik az eset amit leírtál, de alapvetően próbálok vele healelni mindig, ha látok valakit akinek segítség kell...
    Alapvetően igen.. DMG-re megyek Zen-nel is, mert alapvetően harcolni szeretek.. És igen belemegyek a harcokba.. Sajnos ez ilyen berögzött dolog nálam a régi CoD-os időkből ahol menni kellett és aprítani...
    Valószínűleg ezért is rossz a kill/death arányom a karakterekkel... Megyek aztán halok. :)

    (#12488) KisTücsök
    Alapvetően nem váltogatok ennyit karaktert... Ez pont egy ilyen meccs volt. Próbáltam olyan hőst választani ami a pályához illik valamennyire...
    Na igen. Junkkal megszokásból lőttem Pharah-t. Soldierrel általában Pharah-n lógok aztán ez ilyen berögzött nem tudatos cselekedet volt. :)

    Nagyon sok karakterrel nagyon sok mindent nem tudok.. Pl amit Zen-nel kapcsolatban írtál dolgokat nekem kínai.. Tegyek orbot meg ilyenek... Tulajdonképpen az ultiját sem tudom pontosan mire is való...
    Symm utliját sem vágom, sőt Symmel a teleportot sem tudom használni, azt sem tudom, hogy, hogy kell letenni. Tracer utliját tudom mire való, de sosem tudom használni jókor... Szóval nagyon sok karakterrel nagyon sok a hiányosságom. Sőt.. A mai napig nem tudom Zen ultija mellett, hogy Zarya ultija egyáltalán mi fán terem...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák