Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • knoxhu

    senior tag

    válasz MK VII #12454 üzenetére

    Én sose "szaroznék" le senkit és most se ez történt. Teljesen mindegy hogy valaki milyen rankon van ha ezt el tudja fogadni. Alapból a játék a szórakozásról, kikapcsolódásról szól, amíg nagyon komolyan veszed, ez elvész és a feljutás is sokkal nehezebb lesz.

    Nem kell bocsánatot kérni semmiért, én nem veszem érzékenyen ezeket a dolgokat.

    [ Szerkesztve ]

  • saen

    veterán

    válasz MK VII #12454 üzenetére

    Ezen nem érdemes megsértődni. Az én hátsómat is nagyon szétszedték a platinum meccseken anno, nem az én szintem volt. El kell fogadni, hogy vannak az embernél jobb játékosok is és nekik vicces ez a szint.

  • Hannibhál

    őstag

    válasz MK VII #12454 üzenetére

    te most komolyan minden fórumon megsértődsz valamin?:D ma délelőtt a sapphire-os hozzászólások között is bevágtad a durcát:D
    Ne vegyél mindent komolyan, főleg ne a neten, az ow-t meg aztán főleg ne, élvazd s lesd h a többiek milyen marhaságokat csinálnak, én is szakadtam azon mikor a sym-ünk a teleportot a szakadék szélére rakta s mi meg leséltáltunk a pályáról...kétszer XXDDD
    meg mikor a zen arról kezd papolni(2450-es rankonXD) h a dva ultit hh nem fogja ki a zen ulti....na az a vicces

    Gépelés nem az erősségemasdsdk

  • k-adi

    nagyúr

    válasz MK VII #12454 üzenetére

    Ameddig nem leszel platina (min. 2500) addig le leszel szarozva. Ez van. Vagy azért mert tényleg béna vagy.. vagy azért mert nem tudsz felmászni a ranglétrán.

    Ahogy én látom:

    2000 alatt tudod magad carry-zni ha ügyes vagy, ez tény. (mivel a többiek is bénák, nem vagy annyira a csapatodra utalva)
    Szóval ha 2000 alatt vagy akkor hiába hibáztatod a csapatod, elsősorban magadban kell keresni a hibákat. (a többiek is megírták: soldier-el az alacsony dmg és % aim nem egy jó jel például)

    2000-2500 között már kell viszonylag olyan csapat aki tudja is dolgát (ha nem bénák ellen rak össze)

    "Normális ranked játék" kb. 2500 fölött kezdődik: ott már ÁLTALÁBAN van rendes csapatmunka, nincs rambózás, van mikrofonon beszélgetés, stb.

    Engem mostani season során 5w 5 vereséggel 1700-re rakott be, de felmásztam 2300ig (2000ig nehezebb volt, 2000 felett többször győztem), most 2 hete nem is játszottam mert sok dolgom volt, szóval az első pár meccset tuti veszteni fogom szerintem. Szóval nem lehetetlen pedig én se vagyok pro, sőt.. ja és solo-ban duplán nehéz...viszont hogy fogok soloban 2500 fölött mászni az még nekem is rejtély :D

    [ Szerkesztve ]

  • Doink

    aktív tag

    válasz MK VII #12454 üzenetére

    Megnézem a masterow profilod.
    Itt az látszik hogy 29% accu 76-al és ezzel játszottál a legtöbbet, qp-ben 25%.
    Namost ennek több oka is lehet, vagy a levegőbe szoktál lövöldözni csak úgy elég sokat amit nagyon nem hiszek vagy amikor nincs előtted priorításos target akkor nem lövöd a shieldet sem hiszen gold dmg-et is csak 2x lehetett a 10 játékból. (jobb dolog lőni a shieldet mint nézni a semmibe és semmit csinálni hiszena shield nélkül ~hasztalan a karakter). Én arra gyanakszom hogy célzásbeli problémákkal is kűzdesz és sokszor el felejted lőni a shieldet is.
    A célzás az eggyik legkönnyebben javítható skill (egy darabig) hiszen csak játszani kell, tökmindegy hogy qp vagy arcade vagy comp. lövöldözni kell és magától javul. Természtesen állhat valami más is a probléma mögött, magas sensivity az egyik leggyakoribb talán de az csak beállítás kérdése. A legparasztabb beállítás amit használok hogy egy húzás(felemeled az egeret és jobbról balra húzod csuklóból vagy karból ahogy játszani szoktál) ~240fok legyen durván ez egy ilyen régi cs 1.3 időkből jött fapados beállítás szóval ilyen kérdésben inkább a youtubeot nézd vagy kérdezz meg dps playereket.
    Amint eléred a 35-38%-ot (40% az átlag mow-n) hirtelen behuppansz 2500 körülre és még nem beszéltünk a helyezkedésről, ultiról.

    Silverben egyébként teljesen lényegtelen a komp, mindenki azzal játszon amivel akar és tud és nem kell kiakadni ha csak 1 healer van meg mondani hogy dehát az ow tournamenten is ezzel nyomják a profik mert silverben valószínű nem tudják úgy bedurrantani a fontos mozzanatokat.

Új hozzászólás Aktív témák