Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Lokids #12453 üzenetére

    Nekem előző season-ben az volt a main karim 40+ órát toltam bele. Jó tud lenni, a gömb rakásra nagyon kell figyelni /heal és discord is/ illetve irdatlan dmg-t lehet vele kitolni. Volt már vele 40+ elimem illetve 21k dmg is, szal nagyon lehet vele tolni. Annyi baj van amit te is leírtál, hogy sokszor nem hoznak mellé healt, olyankor ha összetöröd magadat, akkor se fogod tudni életben tartani a csapatot Zennel.

    "sajna dps-elés közben nem tudok jól healelni. (kb fele annyit szoktam, mint egy mercy/lucio)."

    Itt annyira figyelj oda, hogy elsődlegesen healer vagy, tehát ne az legyen a prio, hogy dobálózol ezerrel, hanem, hogy rakd a disco-t meg a heal mindig akire kell /ha esetleg voice chat is van és bemondod, hogy kin van épp a disco, az a perfect/.

    Ultimate-nél pedig arra figyelj, ha van akit tudsz counterelni, akkor szerintem az esetek nagy többségében érdemes megtartani arra az ultit, /genji, soldier stb/. Agyf@szt fognak kapni, ha elnyomod pl mikor a Genji is eltolja az ultiját, mivel senkit nem fog tudni lekabaszabolni..

    Összességében jó karaktert választottál, szerintem simán tudsz vele carryzni is idővel, ha ügyes vagy.

    "It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Új hozzászólás Aktív témák