Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madexx

    tag

    válasz Jinxb1rd #9465 üzenetére

    Ebben benne lennek en is. 6-8 emberes csapat, osszeszokni es ugy jatszani. 2 nap alatt sikeresen lebuktam 2950rol 2661-re az SRemet. Persze benne voltam en is, nem hoztam a top formam. Ana-val egesz jol vagyok, viszont mikor megunom jatszok zarya-t, winstont, soldiert, junkratet, zen-t. Veluk is jo vagyok, viszont akkor kb 0 heal amit kapok. Szivesen jatszom Ana-t nincs ezzel gond, de 2 napig ugyanaz a hero kicsit sok. :)
    Jelenleg vagyunk 3an 4en, kezdunk osszeszokni, igaz az atlag nincs meg a diamond (olyan 2600ra tennem), viszont tudas alapjan siman meglenne. Sajnos sikerul mindig kifogni a retardokat. Viszont ha osszeallnank egy csapatba, akkor ezt el tudnank kerulni. Btagem alairasomban. Altalaban hetkoznap keso delutan/este jatszom, hetvegen pedig mikor-hogy.
    Viszont annyit szeretnek, hogy lesz ilyen csapat, probaljuk a rage-et mellozni. Ki kell tanulni a hosoket, a countereket. Szerintem minden fonek meg kell tanulni legalabb 8 hossel jol jatszani: 2 atk 2 def 2 tank 2 supp. Ezt pedig jo lenne ugy elosztani, hogy lehetoleg az osszes host lefedjuk ami a jatekban van.

    [ Szerkesztve ]

    U11+ / bnet Bocskay#2256 - OW

Új hozzászólás Aktív témák