Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz TBT #764 üzenetére

    "A kis kezdőnek ezáltal alig lesz sikerélménye."

    Nem, ha a matchmaking-en javítanak, akkor kezdő vs kezdő meccsek (is) lesznek. Amúgy játék nélkül is sok infót lehetett már összeszedni. Nyilván nem ér fel az aktív játékkal, de aki nézett pár informatív stream-et vagy meccset, már nem tekinthető teljesen "szűz" játékosnak, hiába lvl 0-ról fog indulni a profilja.

    "Engem csak az aggaszt, hogy az Open béta progression már nem fog törlődni. Tehát az ottan elért eredmények már megmaradnak (karakterek fejlődései, skinek, pályák és karakterek kitapasztalása)"

    De ez miért is baj tulajdonképpen? Egyből valami kompetitív tornát akarsz megnyerni vagy mi? Ha csak simán játszani szeretnél, nem versenyezni bármilyen formában, akkor nem értem miért akkora tragédia, ha az elején a tapasztaltabb játékosokból verbuválódott csapatok párszor elfenekelnek. Mellesleg ez ahogy fentebb is írtam, csak akkor lehet jelenség, ha nem lesz normális mm. Ja, és azt se felejtsük el, hogy van benne AI mód is. Tehát a karaktereket meg a pályákat ki lehet tanulni nagyjából úgy is, hogy élő emberrel egyszer is játszottál volna.

    Szóval nem igazán értem, ezen miért problémázol. Sőt, ha belegondolsz, pont az lenne probléma, ha a béta progression törlődne launch esetén. Így a launch alatt a papíron 0km-es, de akár már több 100 órát beleölt játékosok kerülnánek össze a valódi 0km-es játékosokkal. Így legalább egy normális mm esetén van lehetőség ezt elkerülni. Ha törölnék a profil adatokat, akkor ez kivitelezhetetlen lenne. A kozmetikai cuccok meg kit érdekelnek? Érdemi előnyt nem jelentenek.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák