Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pocok256

    veterán

    válasz nonsen5e #6420 üzenetére

    Egyik sem vagyok és igen én is béna vagyok legalábbis Seagulhoz képest tuti :D Mindenkinek belövi a rendszer az mmr szintjét én most 2800 körül vagyok de a vége kb 3k lenne ha megszakadnék, de a fölé sehogy sem tudnék menni mert nincsenek olyan fizikai adottságaim, hogy jobb játékos legyek. Te is be fogsz állni arra a szintre ahova való vagy ha 1k az a szint és ott tudod hozni a meccseket akkor az a te szinted nincs ezen mit szégyelni legalább látod, hogy van hova fejlődni. Engem a rendszer ugyancsak besorolás után 10 game 9 lose 2200 körülre rakott majd 2 hét alatt elértem a 2500 és és onnan még 1 hónap volt a 2700 és utána kis szenvedéssel most a 2800 környéke. Minél többet játszol annál pontosabban tud besorolni a rendszer. (100+ game után már többségére beállsz egy +-150 mmr re, plusz ugye a fejlődés vagy butulás :D) Sok ismerősöm van akit bedobott 2500 vagy 2600 ra és most 50+ game után 2200 körül vannak mert egyszerűen ténylegesen oda valók és ott tudnak szoros meccset játszani.

    Az pedig a legrosszabb ha nem tudod felismerni, hoyg béna vagy ezzel mindenkinek tisztában kell lennie, hogy BÉNA, hogy vannak nála jobbak és, hogy egy meccs alatt számtalant hibázik.. nem azt kell nézni, hogy a csapattársad mennyire rossz hanem azt, hoyg te mit rontottál el miért nem 100% a tüzelési pontosságod miért haltál meg 1 sec alatt miért nemtél 1v6 ba és miért nem vártad meg a csapattársaid, vagy éppen mit hozhattál volna counterbe ami sokkal nagyobb impact lehetett volna. Soha ne azt nézd és soha ne azon gyötörd magad amin nem tudsz változtatni... a csapattársak adottak egyetlen változó van a csapatba amin tudsz változtatni az pedig te magad vagy.

    HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

Új hozzászólás Aktív témák