Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    Tegnap meglett a lvl25 (megjelenés óta van meg a játék, szóval nem siettem el :U ), most már csak annyit szeretnék tudni, hogy ha vége a szezonnak akkor lesz teljes reset, vagy csak valami soft, mint odaát a HotS-ban? Mert utóbbi esetben még hanyagolom a competitive módot, úgyis gyakorolni kellene még (a hősök cirka 30%-val egy percet nem toltam még QM-ben sem, de van akivel még AI ellen se), de azért érdekel vajon mennyire vagyok sz*r :DDD

    Egyébként az normális, hogy idáig ritka kivételektől eltekintve max lvl 1-30 közötti emberekkel dobott össze, tegnap meg ahogy megléptem a huszonötöt bevágott egy rakás 70-80as közé? :Y És ezt eljátszotta többször is. Annyira nem zavaró, bár egyik meccsen folyamatosan beszólogatott az egyik csapattárs, hogy lowlevel noob vagyok és miattam fogunk kikapni, meg Junkrattel csak a noobok mennek. (Anubis defense, nyertünk, 3 medálom és PotG-em volt)

    Ja igen, latencyt a játékon belül nem lehet kiíratni valahogy? Néha erősen olyan érzésem van, hogy magasabb a kelleténél...

Új hozzászólás Aktív témák