Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sirszevenap

    addikt

    válasz MK VII #12473 üzenetére

    Az ösztönből fog jönni egy idő után. :K A Reaperral való játék többnyire a pályák ismeretéből (megfelelő teleportáció kevésbé ismert helyekre, majd onnan ulti vagy az ellenfél hátba támadása) és a helyzetek felismeréséből áll, tehát hogy mikor lépsz le időben egy adott szituációból. Én pl wf nélkül nem is mutatkozom szinte, viszont mikor active a skill akkor belemegyek olyan dolgokba amire a csapattársak csak néznek (jelenlegi csapatom már megszokta és tudja, hogy nem csinálok hülyeséget), hogy atya ég, miért öleted meg magad. 90% - ba győztesen jövök ki a dologból. Pályákra visszatérve meg már ahogy ezerszer mondtam, egy váratlan helyről való támadással ulti nélkül is kipusztíthatod az ellenfél csapat túlnyomó többségét. A jól pozicionált/jó helyről elindított ulti meg arany/platina szinten általában közel áll a team kill-hez, ellenben azzal, ha fogod és reinhard mögül pl kiszaladsz. Ha látják Reapert mindenki számít tőle egy ultira és fókuszálni fogják. Huh, de könyvet írhatnék Reaperből, annyi taktikát alkalmaztam már :D (Minden önteltség nélkül, de tényleg sok mindenre gondolok amikor vele játszom, bár most egy ideig pihenőpályán volt, mert már besokalltam tőle)

    [ Szerkesztve ]

    Bankkártyával? Hát persze!

Új hozzászólás Aktív témák