Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Hobbbyt #112 üzenetére

    Megnyugtató, hogy a MyAudionál a minőség sztenderd és nem szoktak előfordulni hibás, cserére szoruló darabok. Vagy.....
    Amit a beta -ról írsz, abban teljesen igazad van. Ha ICS -el nincsenek a hibák, hivatalos JB pedig nincs, akkor nem is értem, hogy miért panaszkodnak. Hiszen azért rakták fel a romot, amiért kiadták. Fejlesztési, tesztelési céllal.

  • Krystal_s

    addikt

    válasz Hobbbyt #112 üzenetére

    Nem sok olyan termékről tudok, ami nem kínai, mert még a márkás cuccok is azok, főleg ,amiket ebbe az országba behozna. Tele van minden selejttel, ezért gondoltam, hogy most kivételt teszek és nem nézem a márkát annyira, mint ahogy azt máskor szoktam. Az Overmax név után is utánaolvastam és nem találtam rossznak.
    The Overmax Dutch brand was created specifically for consumer electronics products. Initially, as the SupportPlus Europe, the company sold its products mainly in Western Europe. The company opened a branch in Poland in 2006 and the Overmax Poland was created as a consequence. stb a weboldalukon olvasható.

    Direkt rákérdeztem a MyAudio fórumában a hibákra és mindenki megerősítette, most nem szeretnék idézni, de hát legyen...ne én legyek a hülye !
    http://prohardver.hu/tema/myaudio_series10_tablet/hsz_2394-2394.html"majd újjab 15-20 perc után a gép megint pihenőbe menne mikor ledobja az sd-t. Ezt megint felébreszti a kijelzőt.. stb. Ez az ördögi kör..."
    #2398"maga a cucc ismeretlen okból baromira merül készenlétben is, így nincs sok értelme bekapcsoova hagyni"
    #2313"A sípolás a legzavaróbb, igaz teljes fényerőnél megszűnik, na de mégis.."

    Próbáltam párat kiemelni, amiket ott írtatok.
    Írtam, hogy kinek mi az igénye, számomra egy tablet az nem olyan számítógép és én a notit is csak ritkán kapcsolom ki, alvóba teszem, mert folyamatosan használom Éjjel-nappal. Igen a Tab is azért kell, hogy Éjjel nappal bármikor, amikor valami eszembe jut, akkor a neten rákerssek, vagy írjak az ismerőseimnek. Huzamosabb ideig nem is használnám egyszerre, vagyis akkor nekem kb 20x kéne naponta kikapcsolnom. Ti írtátok, hogy készenlétben merül. Én készenlétben akarom hagyni szinte mindig.

Új hozzászólás Aktív témák