Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xamee

    csendes tag

    Sziasztok!

    Lehet, hogy már leírta valaki, de nincs most időm az összes hsz-t elolvasni.
    Gmail fiókomat használnám Office Outlook 2003-mal. Nemrég találtam egy oldalt, ahol leírták a lépéseket. Meg is csináltam mindent, többször ellenőriztem is. Nagyjából sikerült, de van pár apróság, ami szerintem nem normális.
    1) Már legalább 20-szor frissítettem F9-cel, és mindig csak részletekben tölti be a korábbi leveleimet. Még mindig nem sikerült neki teljesen, pedig már vagy 2 órája megy a frissítés. Egyszerre úgy 2-300 levelemet tölti csak be kb. 40-50 perc alatt, aztán még egy F9, még vagy 2-300 és még 1 óra. Kezd elfogyni a türelmem emiatt... Ráadásul a kimenő leveleimet is a beérkezőkbe rakta be. Mármint a korábbiakat ugye, mert 2009-ig még el se jutott.
    2) Valahogy át lehet juttatni a Gmail-es névjegyzékemet az Outlookba? kerestem ilyen opciót, de sehol nem találtam. Biztos én vagyok a vakegér.
    3) Kijelez egy hibát a panel. "Mappa Beérkezett levelek: Fejlécek szinkronizálása feladat hibát jelzett. Ismeretlen hiba." Ez mi? És mit lehet vele kezdeni?

    Örök hálám annak, aki tud rajtam segíteni! :)

Új hozzászólás Aktív témák