Hirdetés

2014. november 24., hétfő

(#301) kali válasza Klemens (#300) üzenetére

kali
(Szakértő)

sőt, van 04.60 is elég régi dátummal; 2007. 09. 14. de a régió kérdéses...

(#302) Klemens válasza kali (#301) üzenetére

Klemens
(őstag)
LOGOUT blog

Ezzel sajna nem jutottam előbbre. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#303) kali válasza Klemens (#302) üzenetére

kali
(Szakértő)

tudom... magyar nyelvet is tartalmazó produc code sehol sincs - legalább is én még a pokolban sem találtam -, amelyikkel 03.24 szoftver fölé lehetne menni!

(#304) Klemens válasza kali (#303) üzenetére

Klemens
(őstag)
LOGOUT blog

Pedig biztos van, mert ismerős telója magyar a 4.21-es szofttal.
Bár rálehet rakni utólag is magyar nyelvet, de neki már újjonan is magyar volt.

(#305) kali válasza Klemens (#304) üzenetére

kali
(Szakértő)

akkor próbáld megszerezni az ő telcsijén használatos pc-t, vélhetően már az a szoftver is jobb, mint a tiéd...

(#306) Klemens válasza kali (#305) üzenetére

Klemens
(őstag)
LOGOUT blog

Láthatóan is jobb az a szoftver.
A kamera képe normálisan néz ki nem csúnyítja a képet, ez pedig eléggé pozitív.

(#307) cobretti22

cobretti22
(újonc)

Hogyan tudnám a Samsung G800-asom szoftverét frissiteni vagy letölteni a netröl hogy valaki tud segiteni ebben.

(#308) djrobaa

djrobaa
(fanatikus tag)

Sziasztok.

Van nekem egy Nokia N80as telcsim. Külföldről behozott és korlátozott teló. Egy 3as van az akku fedélen. Na most hogyan tudnám azt megoldani hogy ne kelljen a Turbo SIMet használnom? Elég ha keresek hozzá egy független magyar Product kódot és átirom utána pedig frissittem?

Vagy ez igy nem megoldható?

Előre is köszi.

..:I Love Progressive.... Fanatec CSR Elite Wheel :..

(#309) localhost válasza djrobaa (#308) üzenetére

localhost
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

Egy 3-as

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#310) djrobaa válasza localhost (#309) üzenetére

djrobaa
(fanatikus tag)

Ez van rajta. Lehet csak product kóddal függetlenné tenni?

(#311) localhost válasza djrobaa (#310) üzenetére

localhost
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

Én nem tudom

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#312) MarioAna

MarioAna
(senior tag)
LOGOUT blog

Hello all!
Ma vettem egy Nokia 5700-át, szoftvert frissítettem, de angol lett. Utánajártam hogy NSS-el kellene a product code-ot átírni, de nem ismeri fel a telót, hiába van az USB-n. Nokia PC-Suite-ot felraktam, de az felismeri rendesen, de az NSS nem. Mit tudok csinálni? VALAKI HELP PLS! :R

(#313) kali válasza djrobaa (#308) üzenetére

kali
(Szakértő)

nincs olyan, hogy független product code! a product code többek között a nyelvért/nyelvekért (régió szerint), esetleges hardveres kiépítésért (mert más - más régióban minimális eltérések is lehetnek hardveresen) felelős, ha a product code átíródik, akkor más régiós/más nyelvű szoftver kerülhet a telcsire, de a függőség így sosem változik, ugyanis az az imei szám alapján kerül behatárolásra!

MarioAna; az utolsó nss segítségével próbáltad? (az a 14-es végű) mert az előfordulhat, hogy akorábbi verzió nem ismeri fel rendesen a telcsit!

[ Szerkesztve ]

(#314) MarioAna válasza kali (#313) üzenetére

MarioAna
(senior tag)
LOGOUT blog

Már megoldottam, nem akarta felismerni, de egyszercsak jó lett :F :DDD

(#315) Daemon09

Daemon09
(őstag)
LOGOUT blog

Szisztok!
Frissített már valaki N70-en sw-t? Kell valamit a telefonon nyomni valamilyen gombot frissítés közben?

Notebook, laptop alkatrészek nagy választékban nálam! Érdeklődni priviben! \_/ Megbízhatóságom : http://href.hu/x/efq0

(#316) kali válasza Daemon09 (#315) üzenetére

kali
(Szakértő)

a telefonon nem!

(#317) Murderer69

Murderer69
(őstag)
LOGOUT blog

sziasztok valaki tudna nekem egy nokia 8600 luna product code-ot adni??? nagyon megköszönném.. :R

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#318) czugler

czugler
(újonc)

Helló nekem lenne egy olyan problémám, hogy találtam kint olaszországban egy nokia 3250-t. Szeretnék rátenni valahogy magyar nyelvet. Hallottam már az NSU-ról, megpróbáltam azzal de nem történt semmi csak azt írta ki hogy a telefont a szoftver nem támogatja. Valaki segítsen.

(#319) kali válasza czugler (#318) üzenetére

kali
(Szakértő)

az nss segítségével a telcsin a product code átír az alábbiak valamelyikére; 0526461 ; 0526462 ; 0526463 ; 0526464, majd az alábbi verziójú nsu feltelepít, telcsi usb kábel segítségével pc suite módban csatlakoztat, és mehet a telefon szoftveréne a frissítése!

(#320) gabor85

gabor85
(őstag)
LOGOUT blog

Hali. Szeretnék segítséget kérni. Az eszközkezelőben lehet szerverprofillal frissíteni a firmware-t. Namost én az alap gyári beállításokat sikeresen töröltem
Szeretnélek megkérni valamelyikőtöket hogy írja már le a beállításokat. Itt találjátok ha esetleg valaki nem tudná: Beállítások\adatkezelő\eszközkezelő\ profilok fül.

Köszike.

Ez a kérésem már megjelent itt is.

(#321) Boha

Boha
(tag)

hy
1 kis segítséget kérnék frissítéssel kapcsolatban egy 6233-asról lenne szó,
átírom a product code-ot NSS-be, bezárom de utána ebbe a hibába akadom

OBORZIL

(#322) kali válasza Boha (#321) üzenetére

kali
(Szakértő)

csatlakoztatott telcsinél írja ki ezt, vagy akkor is, ha nincs a mobil csatlakoztatva?
próbáltad az nsu alkalmazást eltávolítani, a rendszert megtisztítani a maradványaitól, majd újratelepíteni? tiszta forrásból van az nsu?

(#323) Boha válasza kali (#322) üzenetére

Boha
(tag)

csatlakoztatottnál írja ki

OBORZIL

(#324) kali válasza Boha (#323) üzenetére

kali
(Szakértő)

tutira jó - a telcsidhez való - az a product code, amire módosítottad az eredetit?
nsu újratelepítése a linkelt verzióval?

(#325) Boha válasza kali (#322) üzenetére

Boha
(tag)

ááá király vagy vazze,
sikerült 1 ből kösz szépen,
esetleg nem tudsz v.mi olyan programot amivel gyári adatokat tom törölni a galériából?

OBORZIL

(#326) kukinyo

kukinyo
(őstag)

Sziasztok
Nokia N70-es készüléken hogyan tudok firmware-t frissiteni internet kapcsolat nélkül?
Melyik program és milyen kábel szükséges hozzá?
A firmware az megvan
Köszi

(#327) djrobaa válasza kukinyo (#326) üzenetére

djrobaa
(fanatikus tag)

A nokis szerviz szoftverével tudsz net nélkül frissiteni. Phoenix a neve. Nekem a gyári CA-53as kábel jóvolt hozzá (igaz N80ast csináltam, de szerintem az N70hez is jólesz).

(#328) kukinyo válasza djrobaa (#327) üzenetére

kukinyo
(őstag)

Köszi
Kipróbálom :)

(#329) Kickass

Kickass
(senior tag)
LOGOUT blog

Miért nem tudom letölteni azt a nyomorult NSS-t? esetleg valaki akinek le van töltve átküldhetné az emil cimre a profilomban

'Ami nem öl meg az kissebbé tesz' - Super Mario :D:D

(#330) Sipi16

Sipi16
(őstag)
LOGOUT blog

Sziasztok!

Letöltöttem az NSS-t és nem tudom a product code-ot átírni. Egy 6300 van és bármelyik USB módba teszem a scan-nél error-t ír ki. :(

Tudtok valami megoldást?

Üdv.: Sipi

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#331) kali válasza Sipi16 (#330) üzenetére

kali
(Szakértő)

melyik nemesis service suite és melyik nokia connectivity cable driver?
ha régebbi nss, ahhoz az új cable driver nem jó, és az fordítva is igaz!

(#332) Sipi16 válasza kali (#331) üzenetére

Sipi16
(őstag)
LOGOUT blog

Sajnos veriószámokat nem tudok, viszont mind a kettőből a legfissebb van a gépen. (Az NNS 1.0.38.14) A nokiát nem tudom, hogy hol lehet megnézni. :(

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#333) kali válasza Sipi16 (#330) üzenetére

kali
(Szakértő)

próbáld meg úgy, hogy a progiból és az illesztőből is régebbi verziót teszel fel.

(#334) Sipi16 válasza kali (#333) üzenetére

Sipi16
(őstag)
LOGOUT blog

Az illesztőből hol találom meg a régit? Az NSU-val együtt raktam fel valami illesztőt...

Bocsi, hogy ennyit bénázok, de ilyet sose csináltam még...

[ Szerkesztve ]

(#335) kali válasza Sipi16 (#334) üzenetére

kali
(Szakértő)

ha korábban volt fent, vagy jelenleg is van fent valamilyen nokia alkalmazás, például nokia pc suite, vagy nokia software update, akkor azokkal is tettél fel illesztőt.
távolíts el minden nokia alkalmazást, utána a programok telepítése és törlése funkció segíségével szintén eltávolítandó minden nokia alkalmazás és illesztő;
nokia connectivity cable driver, pc connectivity solution, windows illesztőprogram-csomag - nokia modem, windows illesztőprogram-csomag - nokia pccsmcfd...stb, szóval minden nokiára utaló dolog! utána érdemes a rendszer (registry is!) kitisztítása például ccleaner segítségével!
ha a telcsidhez kaptál cd-t, azon is van nokia cable driver (de a google is segít!), az a lényeg, hogy 6.8.5 vagy attól kicsivel régebbi verzió kell!
nss esetében pedig az 1.0.38.12 verziót tedd fel, ha az új nem akar működni a régi illesztővel sem!

[ Szerkesztve ]

(#336) Sipi16 válasza kali (#335) üzenetére

Sipi16
(őstag)
LOGOUT blog

Nagyon szépen köszönöm a segítéget!

(#337) bleró

bleró
(tag)

Sziasztok.Haveromtól kaptam egy nokia N72 telót.Sajnos nincs benne magyar nyelv.Tudna nekem valaki egy porudct kódot N72-re,amiben benne van a magyar nyelv?Gari nincs így tehát nincs mit veszíteni.Elöre is köszönöm a segítséget :R

(#338) kali válasza bleró (#337) üzenetére

kali
(Szakértő)

ezen topic #1 hozzászólásának utolsó hivatkozása!
(mellesleg; 0534995 Black és 0535018 Pink)

(#339) bleró válasza kali (#338) üzenetére

bleró
(tag)

köszönöm :R

(#340) Algieba

Algieba
(senior tag)
LOGOUT blog

Nokia E60 szoftverét szeretném frissíteni.
Követve a Nokia honlapján lévő infókat, ugye minden rendben le fog menni?

Lumia 520, sok év után ismét Nokia mobilom van.

(#341) Algieba válasza Algieba (#340) üzenetére

Algieba
(senior tag)
LOGOUT blog

Minden rendben ment. Kár, hogy újabb szoftver már nem lesz eme modellre, hiszen hol van már 2006...

Lumia 520, sok év után ismét Nokia mobilom van.

(#342) bleró

bleró
(tag)

sziasztok.tudnátok dobni egy lincet ahol leírják hogyan lehet d750i-re w 800,vagy gyári k750 softot rakni?tudom hogy a topic elején volt ilyen de sajnos már nem elérhető-előre is köszi mindenkinek :R

(#343) bleró

bleró
(tag)

Sziasztok.segítséget szeretnék kérni :R .Kaptam egy D750i telót amin r1aa soft volt.megakartam frissíteni a seusal de azt mondta nincs újjabb fress.letöltőttem az xs progit,és flasholtam. az se portálról szedtem la a main ,fs,és custom fájlokat. k f750 i hez.próbáltam a cda-át ,r1 bc-ét r1 da-át, söt még a w800 ét is.végig is mentek a flashek,meg volt a custom is.ügyeltem mindenre a leírtak szerint.de mikor bakapcsolom a telót azt irja ki hogy konfigurációs hiba,forduljak a szolgáltatóhoz.Légyszi ha tudtok segítsetek :O estleg ha megvan az r1 aa soft d750i -hez az biztos felmenne,de a se portálon csak cid 39-es van.az én telóm pedig cid 49 red..köszönöm elöre is. :R

(#344) chron

chron
(tag)

hali mindenkinek.ma megvettem a telót.minden ok,nagyon tetszik.csak az a baj,hogy a most fenn lévő 3.23 ról,nem akar frissülni 3.43-ra.pedig független a teló.lehet hogy a product kódot kellene átírni,de sajnos nem tudom.tudna nekem estleg valaki segíteni?elöre is köszi

(#345) kali válasza chron (#344) üzenetére

kali
(Szakértő)

hamarosan linkelem a szimeringes vákuumgenerátor javításának a leírását!
de milyen telcsihez is kellene? :)

[ Szerkesztve ]

(#346) eliz81

eliz81
(újonc)

Sziasztok!! Örülök hogy rátaláltam erre a fórumra,mert így most van egy kis reménysugár a problémám megoldására! Nokia 6101-re szeretnék magyar nyelvet tenni,de sehol nem találok magyar product kódot ehez a típushoz! Ha valaki tudna nekem segíteni azt nagyon megköszönném! Illetve még egy kérdés! A szoftverfrissítést meg lehet csinálni infrán keresztül is vagy csak adatkábellel megy a dolog?

(#347) kali válasza eliz81 (#346) üzenetére

kali
(Szakértő)

sajnos az általad birtokolt telcsi nem szerepel a nokia software update alkalmazás segítségével frissíthető telefonok listájában; link így csak szervíz által magyarítható!
amúgy minden kompatibilis telefon esetében csak usb kábel segítségével működik az nsu!

(#348) dddd4

dddd4
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Minden mobilt kezdeti szoftverrel árulnak? Én tavaly vettem egy 6234-et és az volt a szervízmenüben, hogy a mobilt 2007 októberében gyártották, de a szoftvere 2006.12.21-edikei volt (5.10).

(#349) kali válasza dddd4 (#348) üzenetére

kali
(Szakértő)

nem, nem minden mobilt! az okostelefonokat pláne nem!

(#350) fricso

fricso
(újonc)

Hello!
Azt szeretném kérdezni hogy k850i nem kapcsol be mindenki azt mondta hogy szoft csere és már müködik is.De azt írja hogy a legfrisebb szoft van rajta és kész.És egyszerüen nem tudom lecserélni se a mostanira se régebire.Tudna valaki segiteni??

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.