Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agressor1

    tag

    válasz Esmein #15 üzenetére

    Hat.. a MySql... En nem igazan ismerem, en azt tudom,hogy az Oracle a legnagyobb es a legjobban meno.. Illetve, ha van egy nagy ceg, akkor mindenkeppen Oracle-t vesz, kisebb cegek maradnak kisebb, olcsobb eszkozoknel.

    Ha mar egyetemista vagy, en nem elegednek meg MySql-el.. Mindenkeppen az Oracle-t vedd elo... bar, meg kell , hogy mondjam, hogy bazira hatalmas dolog .. Kepzeld el a Java-t ( mondjuk a J2EE-t) (Swing, anyam kinja..) Na, az Oracle Developers informaciomennyisege, amit tudni kell, az a duplaja egy java fejlesztoenek, szoval ha belevagsz, akkor keszulj arra, hogy rohadtul nehezen fog menni, magyar konyvek nincsenek, az angolok viszont 15 ezer forint darabja, rengeteg forrast talalsz a neten, de egy 1000 oldalas konyvet vegigolvasni pdf formatumban, hat nekem kifojna a szemem.. Bar en is ezt csinaltam annak idejen.. De akkor meg joval kevesebbet tudott az oracle, meg akkor a 3.-as verzio volt meg! Most mar a 10g! Irdatlan! a 9i-s verziora valo atteresre van egy 1000 oldalas konyv, amit pont most tanulok, ugyanis 8i-vel foglalkoztam es rengeteg ujitas van benne, sokkal nehezebb most mar igy kezdokent szembesulni az irdatlan mennyisegu informaciohalmazzal :(

    Das Leben ist eine auf dem Geschlechtsweg übertragene tödliche Krankheit!

Új hozzászólás Aktív témák