Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • axlfsi

    veterán

    válasz #01696768 #16 üzenetére

    ...pedig annak idejen az S2 es S3 kozott joval tobb kulonbseg volt!
    Ez itt most vicc kategoria. Csak az fogja venni, aki most tervez telefonvasarlast eppen es kell neki (minek is?) a 4GB RAM. Meretre, tudasra egyik kutya, masik eb. Ujlenyomattol es a lezertol nem vagom magam hasra, az NFC-t meg kifejezetten hianyolom.
    Ami miatt meg erdekes lehet (es itt lesz a legnagyobb tabor, majd meglatjatok - sot!), az a DUAL SIM! Biztos vagyok benne. Akik valtanak, azok kozott is ez fog dominalni...

    Ja, bocsanat: az antutu es egyeb szintetikus teszt huszarokat ki ne hagyjam! ;)

    [ Szerkesztve ]

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

  • jilian

    addikt

    válasz #01696768 #16 üzenetére

    Szerintem meg ezzel épp rohadt sok felhasználót nyertek. (fhd)
    Igaz egyedül G3-at nézegettem, és ha nem mokolod... hát szerintem szó szerint csunya... napi használatra!

    Igaz a listához még odaírhattam volna:

    - akksi + 300 mAh == + 10% vagyis némely emberkénél ez kb. + ~45 perc kijelző...
    - fhd (feljebb írtam)
    - ígérték kisebb lesz, ezt tartották :P
    - igaz az usb-t fordítva is be tudom dugni... :U ;]

    és kiegészítésként:
    - még sosem volt ujjlenyomatos készülék a kezemben (igaz a dupla koppot sem használom)
    lehet majd egy párszor landol a fűben amikor majteros újjal nem fog feloldani... :D
    - duál sim-es telóm sem, bár ezt sem használom majd ( 3000 perc, 400 perc EU, 1000 SMS, 4 GB Net) /jah mindezt 25 € - ért /

    Igaz ez sok emberkének kevés lenne, hozzáteszem nekem is de a lézeres kamera átbillentette a mérleget, mert a lassan 2 éves kislányomat kezdem nehezen követni a napi megeröltetett alkolistán remegő kezeimmel... :D

    Szerk. :
    Én is próbálok ellenálni de nem sikerül, add fel te is...csak rá kell majd kattintani a vásárlás gombra, ha meg nem tetszik úgyis el tudod adni...

    [ Szerkesztve ]

  • zolikaDB

    veterán

    válasz #01696768 #16 üzenetére

    A nagyon "semmi nem történt" az az Mi3-Mi4 váltás...
    Mindenestere engem eléggé lázba hozott Xiaomi Mi3 után a telefon, főleg, h emerre szerencsétlenkednek a MIUI-val mostanában elég sokat.

Aktív témák