Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz neduddki #33020 üzenetére

    Mindegyiknek van valami...
    Az egyik kétgyerekes anyuka, ami nem baj, csak az ura nagyobb mint én, és elég jól megvannak, nincs szüksége külső segítségre úgy látom.
    A másik 23 körüli, de ő csak a vékony magas csávókat kedveli, és ráadásnak szerelmes abba aki 6 éve mindig átq'rja a fejét.
    A harmadik 40 fölötti állítólag bi vagy majd lesz bi, de nem egy optikai ínyencfalat, mert a kora lehet 40 fölött, de a súlya nem biztos.. :U
    A negyedik augusztusban hagyta magát meggyűrűzni, 8 év után. Benne láttam fantáziát, de a finom közeledést (is) hárítja, meg most más miatt sem lenne pálya.
    Az ötödik szintén tavaly esküdözött, de az ura kollégám, jó barátom, amúgy kb csak ez tart vissza. :B
    A hatodik idén esküszik, fiatalka, de 1 fejjel nagyobb nálam, és arányosan minden irányban is. Ráadásul ő is hárít mindent.
    A hetedik nem lenne rossz, de ő is mindent hárít, és nem érzem hogy rá lehetne venni bármire is. Egy kicsit távolságtartó.
    A nyolcadik pedig hát hogy is mondjam ... kissé labilis idegileg. Ha rossz passzban van, szólni se lehet hozzá, mert bekap. Sajna nem megfelelő testrészemen. Meg neki valami konditeremedző csávója van, megfelelő izomméretekkel, nem akarom kockáztatni testi épseggem :)

    Na melyik ujjamat harapjam? :)

    Aláírás (nem kötelező megadni)

  • FehérHolló

    veterán

    válasz neduddki #33020 üzenetére

    Jómagam is szeretnék végre oly bölcs lenni, hogy atyai szeretetből fogdoshassam vegyészmérnök lányok kerek tomporát.
    Minden tiszteletem az Öné. :R

    [ Szerkesztve ]

    Skynet is real. It's called Google.

Aktív témák