Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz Bubu79 #30350 üzenetére

    pedig most nem is vagyok vészes annyira :) inni se iszok egy ideje, mert ha véletlenül algopirint kell bekapni akkor fejreállok

    csak a fogam néha fájogat, de már próbálom algopirin nélkül átvészelgetni. mehetnék fogdokihoz is, csakhogy a körzetink úgy akar lóvét csalni, hogy egy fogamat legutóbb is elkezelgette gyökér úgy 16-17 alkalommal, tehát én fizetek egy gyökérkezelésért kb 7500 Ft-ot úgy cuzammen, ő meg a kezelések száma alapján kapja valahogy a támogatást, így sosem volt érdeke hogy betömje végre. így kis kihagyás után egy nyitott gyökérkezelt foggal elmentem egy másik fogdokihoz, aki meg ugye körzeten kívül betömte 21 000 ropogós magyar petákért amíg meg az algopirin jóval olcsóbb, addig a 4-5 havonta előjövő fájást olcsóbban kihúzom. persze ez hülyeség, meg kell csináltatnom, de annyi pénz a fődön nincs amit oda kéne betolnom. a körzetit meg nem verhetem meg hogy 5 kezelésből tömje be vagy nem kap semmit.

    na meg amúgy most véget ért egy időszak, és most bizonyos témában, szempontból rosszabb időszakom következik

    jövő kedden délután meg megyek a japán főnökkel, meg a japán minőségügyissel Lengyelországba kocsival. alapvetően jó kis 6 órás kiruccanás, de nem biztos hogy magamtól is őket választanám hozzá, mod: mármint 6 órás út oda, másnap tárgyalgatás, aztán 6 óra haza

    [ Szerkesztve ]

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Aktív témák