Keresés

Hirdetés

  • Oukitel WP35 - az 5G-s faék

    ma Kedvező árú, 5G strapamobil bukkant fel szerkesztőségünkben.

  • SaGa: Emerald Beyond teszt

    gp A Square Enix üzleti modellt vált: ezentúl csak a hatalmas költségvetésű megajátékokkal foglalkoznak. Talán az utolsó kivételt az Emerald Beyond jelenti, ez a kiismerhetetlenségétől nagyszerű RPG.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Aktív témák

  • pohár

    félisten

    válasz Hugo85 #199 üzenetére

    Hát nem, de jóféle régi 1500-ös Lada volt, épp hogy egy hangyapöcsnyit horpadt be a cucc, később nem is látszott rajta, szerintem kézzel kinyomta belülről a horpadást :D

    Jaj, az is poén volt, hogy egyszer elmentem egy közeli boltba valami üdítőért, jövök visszafele, egy kocsibejárón szokott szinte mindenki felmenni az útra meg lejönni az útról, jobbra néz, clear! balra néz, clear! igaz hogy pont ott állt egy kocsi a bejáró szélénél a kövesúton, óó mondom tuti nem jön senki :D
    Háh, nem a faszt :DDD
    Jött egy biciklis, azt úgy telibe kaptam az első kerékkel, hogy a papucsom az út másik felén kötött ki, a ő meg azon csodálkozott hogy hogy nem tört el a lábam ekkora csattanástól :D

    Később anyám munkahelyet váltott (Posta --> Takarékszövetkezet), és mint kiderült, a Takszövben a nő a takarítónő :W :DDD :DDD
    Mondjuk eddig próbáltam úgy menni anyámhoz hogy ne legyen ott a takker, azért mégis égő dolog :D
    Mondjuk ez volt már vagy 3-4 éve :D

    [ Szerkesztve ]

    GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Aktív témák