Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -conrad-

    addikt

    Sziasztok!
    Első okosórám keresem. Egy olyan telefont keresnék, ami:
    -üzeneteket megjelenít (messenger, email)
    -át lehet vele irányítani a hívást BT fülesre vagy elutasítani
    -lépésszámlálós, esetleg strava-szerűen tudom vele a bringázást is monitorozni, vagy max a telefonnal a hátamon, ezzel meg irányítani (nemtom bármelyik okosóra tudja-e ezt)
    -design-ra nem a kocka flepni a kezemen, hanem "hagyományos" óra-formája van.
    -.. és alvásmonitorozásra is jó. Esetleg ébresztésnél figyeli a fázisokat, vagy nem ébreszt ha már fenn vagyok.
    Van egyáltalán megfizethető áron ami tudja ezeket? (a samsung gear3 130-ért túlvan azon a határon amit tudnék rá szánni)
    Eddig a lemfo lem 5 volt amit nézegettem de nem tudja pl. az alvásfigyelést sem, illetve a lépésszámlálója nem az igazi.
    Van valahol egy bestbuy lista amúgy okosórákra?

    (néztem az aláb ajánlott huawei band0-t, van esetleg olyan aminek a kijelzője szebb? Pl. mint a lem5)

    [ Szerkesztve ]

  • -conrad-

    addikt

    Sziasztok,
    az első okosórámat szeretném megvenni. Okos funkciókra van szükségem inkább, nem a sportra fókuszálnék elsősorban. Akkor már inkább a diagnosztikai funkciók, alvásfigyelés, stressz-figyelés, vérnyomás stb.
    Samsung galaxy watch 4 és classic amit nézegettem, esetleg xiaomi watch s1...
    De persze meghallgatnám a véleményeteket, hogy mi a bestbuy most a kategóriában?

    Lenne még pár kérdésem:

    1. Ha Samsung galaxy 4 akkor classic vagy sima? Előny, vagy hátrány a forgatható lünetta? (előny, ha kicsit elegánsabb a teló, nem annyira sportos)

    2. Céges profil van a telefonon, a kollégám nem is tudja használni a huawei watch 3 pro-ját mert nem tudja telepíteni az appot... vagyis IT segítséggel megoldotta a telepítést de nem engedi neki frissíteni. Korlátozza a céges profil. Ilyen esetben egy privát profil létrehozásakor engedi feltenni, de a profilok váltása között megtartja a funkciókat, nem tudjátok? Tehát elindítom az appot, profilt váltok, monitoroz és küld értesítéseket is a telefonról?

    3. Mi van akkor, ha a telefon az automatikusan csatlakozik az autó fejegységéhez? Hívásokat stb most kihangosítom a kocsiban, működik ez így együtt továbbra is, vagy bekever az óra? Van tapasztalatotok ezzel esetleg?

    Köszi!

  • -conrad-

    addikt

    válasz zsamiatt #19849 üzenetére

    Ez szuper hír, köszi :)
    #19847 Nem gond, Samsung céges telefonok vannak, nem is lehet más.
    #19846 Köszi a választ, akkor talán nem veszítek funkciókat ha így kell megoldani a dolgot.

    Már csak az a kérdés, hogy a classic megéri, vagy olyan lesz mint a régi casio órák, hogy fél év alatt berohad és az életben nem fog elforogni? :)

    [ Szerkesztve ]

  • -conrad-

    addikt

    Sziasztok,
    okosórát szeretnék vásárolni, olyat amihez nincs szükség mobiltelefon csatlakoztatására, tud fogadni SIM-et vagy E-SIM képes. Nem sportoláshoz kell, általános felhasználásra.
    Igazából olyasmi kellene amit pl a Vodafone is árul gyerek okosórát de azért annál valami profibbat keresnék.Árban olyan 30k körül gondoltam.
    Tudtok nekem ebben segíteni?

    [ Szerkesztve ]

  • -conrad-

    addikt

    válasz tutis #23700 üzenetére

    Én is az Amazfit Balance-t nézegetem, pont ilyen óra kellene nekem de nagyon lehúzták a fórumjában. Kb. semmire nem jók az érzékelői, stb, így meg kissé drága egy üzenetfogadó okosórának..

    Nekem valami olyasmi kellene mint az Amazfit Balance de megbízható. Már azon agyalok, hogy akkor legyen egy watch 6, és akkor majd töltögetem naponta amíg fürdök :S nagyon gáz, hogy nincs normális okosóra ami bír egy hetet és nem 300k.

    Nem kellenek appok, csak gps, ha lehet nfc, normális szenzorok (nem sportolok de vérnyomásmérés, alvásfigyelés az kellene) ha lehet tudjam felvenni a hívást, de legalább elutasítani üzenettel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák