Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • speed471

    aktív tag

    válasz kenwood #22367 üzenetére

    Igen csak tudod nem mindig releváns ez a kijelentés, engem nem zavar ha hívnak másfelől a nfc-hez kell az esim ha nem akarsz vele bajódni!
    Ha nem akarom hogy zaklassanak némítom a telefont!
    Másrészt a push üzenetekhez szint úgy kell az esim ami nekem fontos.

    Mint írtam fentebb ki lett vesézve hogy kinek mi a fontos, nekem a sport és a egészséges funukciók jelzése érdektelenek!

    Viszont az okos óra funukcióķ kellennek, ilyen óra nincs, illetve bizonyos funukciók kikapcsolhatók.. a pár napos üzemidő már szempont, majd talán a samusng watch 6...

    Én megértem ha másoknak más funukciók kellennek, vagy fontosak hiszen nem vagyunk egyformák más körökben, munka folyamatokban mozgunk, én pl lejárok edzeni, bár ebben a melegben nem szívesen, mert nálunk basznak a légkondira az edzőteremben és hál égnek tele van ablakokkal a terem, ami tudjuk mit csinál.....
    Még sincs szükségem órára, meg egyébb mérésekre,
    de más dolgokra igen, pl konditerembe sem viszek telefont. :)

    Szerintem mindenki a saját igényeihez mérten választ megfelelő tudású technikai eszközöket, nem azokra a vásárlókra gondolok akik gondolkodás nélkül vásárolnak...
    Ha nem akik ide tévednek a fórumra.
    A a bluetooth-al pedig elég sok a hiba... nem vesézném ki, lényegen nem változtat. > Nfc, wifi, lte, esim < Ez a tudás stb stb az okosóra. :R
    De van olyan akinek vércukor mérés kell, teljesen megértem.
    Kerestem pl idéglenesen nfc karkötőt, de elengedtem. :D

    A telefonom nem csúcskategóriás telefon, viszont sok jegyzet van benne ami másoknak értéktelen, nekem viszont fontosak! Időszakosan mentem, de nem esne jól ha pl elemelnék a telefont vagy más dolog történne vele... kényelmetlen állandóan vigyázni rá.

    Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

Új hozzászólás Aktív témák