Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _NCT

    őstag

    válasz HKorn #21018 üzenetére

    Köszi, időközben variáltam az edzésterven is. A lábtolót, combhajlító gépet értelem szerűen nem tudja lekövetni, illetve volt, hogy a rudat kiemelésnél is már gyakorlatnak vette. Igazából nem is akarok nagyon ráfeszülni, ami lényeges nekem, az a pulzusszám, meg az elégetett kalória, nincs is kedvem mindig buzerálni az órát edzés közben. Ezt több helyen olvastam, hogy jó az elgondolás, de súlyzós edzéshez nem a legideálisabb, bár nem tudom van-e ettől jobb a piacon.

    Pár napja használom a Garmin Venu 2-t, először smart pulzusméréssel, most folyamatosra van állítva, illetve a véroxigénszintet is méri. 4 napot simán elvolt úgy, hogy 50%-on volt mikor bekapcsoltam, új állapotában, viszonylag sokat nyomkodtam, frissítettem az első napokban (mire megtaláltam a nekem tetsző watchface-t, illetve minden beállítottam). Rohadtul nem bántam meg eddig, akcióban 114 990 Huf volt. A kijelző meglepően jól leköveti a fényváltozásokat, ez is abszolút pozitívum. Iphone-al használom és eddig mindent tud tökéletesen, amire nekem kell, nem érzem azt, hogy nincs meg az IOS kompatibilitás.

    Két dolog ami nekem furcsa volt; 1. Spotify premium kell a spotify app használatához (ez sehol nincs kiemelve), ezt mondjuk el tudom engedni, mert ha a telefonon fut a spotify, tudom az óráról vezérelni, 2. a csuklómat az első pár napban kikezdte a szilikon szíj, tudtommal nem vagyok rá allergiás. Bekentem párszor körömvirág krémmel és most már simán elvagyok vele.

    A stressz szint méréshez szerintem kell neki 1-2 hét, első napokban akkor is stresszes voltam szerinte, mikor csak döglöttem a kanapén. A mai napra már kevesebb fals magas stressz szintet mutat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák