Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz AtHoS #15959 üzenetére

    A zergés megfogalmazás kevésbé óvatos: "azt szoktuk mondani, hogy, ha egy pulzustartományba edzünk, akkor jól használható a perifériás pulzusmérés, ha gyors pulzusváltozásaink vannak, azt nehezen és lassan követi le az optikai mérés."
    A tesztben futásra szerintem tök jó eredményt hozott az opikai. Futásra nekem is egész jó; más kérdés hogy nem igazán futok így ez nekem nem nagyon számít.
    Van amikre tök jó, van amikre meg nem nagyon, csak arra hogy felbaxxon, mert látom hogy a közelébe sincs a valódinak.

    Például a köredzésre pl időnként kényelmetlen a pánt, de mivel legalább fele kardió, másik fele meg erősítés, pont vicc volt amiket a korábbi (Amazfit és Garmin előtti) karperecekkel mértem. Reméltem ezek már elég pontosak, és nem nyomja majd a mellkasom a jeladó törzsemelésnél... De fogja.

    Főként ha montizok, akkor sok rövidebb mászás van benne (főleg a környéken), így 10-15el alacsonyabb átlag is kijöhet egy másfél órás tekerésnél (illetve pont amikor érdekel mennyire megy fel, pont akkor nem látom a valódi adatokat). De mikor a családdal gurulunk - a fagyiboltba :DDD - akkor jól mér (de az nálam nem bringázás, hanem közlekedés).

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák