Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Memmaao

    addikt

    válasz szabosasito #6756 üzenetére

    Az amazon.com-on érdemes elolvasni az értékeléseket, én onnan szoktam informálódni.

    Így pár nap után: A sajtó képek eléggé fotoboltosak, élőben a domború üveg eléggé becsillan. Ez a fehér óránál nem zavaró, de talán a fekete számlapnál zavaró lehet, a legtöbb panasz emiatt éri. A doboz prémium, latszik,hogy minőségi termék. A tok színe nem fekete, hanem fegyveracél. A súly, minőség kifogástalan . A gyári szilikon szíj elég tapadós, én a dobozában hagytam. Egy 20mm samsung watch piros szíj van rajta. A kis oled kijelző fénye kellően erős beltérben, auto fényerő is van, nem tudom, hogy van e fényszenzor, de jól teszi a dolgát. Kültéren max fényerő látható, de ha a másik kezeddel kitakarod a fényt, tökéletes. Akku 3 nap után 81%. Szerintem az egy hónap nem lesz meg. A töltő dokk elég "gagyi", van benne egy gyenge mágnes, az órát nem tartja meg, de a célnak megfelelő, tölt. A HR szenzor pontos, folyamatosan mér sport alatt, illetve egész nap mér, nem tudom, hány percenként. Sport alatt nem jelzi folyamatosan a pulzust, lekapcsol a kijelző. Lepesszamlaloja meglepően pontos. Minden értesítést megjelenít. A rezgő motor kellően erős. Rezgés után kb 3x végig megy az értesítés jele és a szöveg egy része. Pl aktiváló kód sms leolvasható róla, nem kell telefonért nyúlni. Alapvetően ha valaki csak mint egy kiterjesztett info felület használja, nem fog benne csalódni, de aki okosóráról szokott választ írni, annak nem lesz elég.
    Jelenleg kongresszuson vagyok, 3 nap alatt már többen megnézték, hogy de jól néz ki ez az óra. Tényleg jól néz ki!
    Hogy megéri e az árát? Nekem igen. Jelenleg 57e Ft az aqua webshopban gyártói garival. A Jófogás tele van huawei watch GTvel, nem tudom, hol dobálják repiben, hogy kvázi mélyen ár alatt 55-60e körül adják. Aki okos órát akar, az jobb vétel, és állítólag az is két hetet bír egy töltéssel, a lagjait meg javította egy swupdate.

    My name is Bond, James... Dean.

Új hozzászólás Aktív témák