Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZüD

    tag

    Sziasztok,

    régóta tervezem, hogy veszek egy okosórát. Régebben ezeket a filléres cuccokat nézegettem, de most úgy döntöttem, hogy egy középkategóriás (100USD körül) beleférne.
    (már rendeltem egy DI01-et, de írt a bolt, hogy mégsincs :) így refund van épp. Lehet a sors akarta.

    Pecázok és szétver az ideg amikor közben hallom, hogy zizeg a telefon a zsebemben, de nem akarom minden szarért elővenni, hogy megtudjam fontos e.

    Ami lényeg lenne:

    -értesítések fullos kezelése
    -vízállóság (ahogy nézem mindenhol max Life waterproof amit ír a gyártó) jó, végülis egy eső, pára ne tegye tönkre.
    -GPS megbízható működése, mondjuk google maps, earth. (hogy teló nélkül odataláljak a tartásokra, akadókra :)
    -hívások fogadása bluetoothon a telón.
    -bírjon ki egy napot azért

    Kb eddig ezeket nézegettem, bár sztem kb ezek ugyanazok az órák más márkanév alatt:
    Diggro di01, Diggro di06, Lemfo les1, Zeblaze Thor

    gyengébb kivitelbe a Kingwear KW88 (kell e egyáltalán 1-2gb RAM? Láttam valami videót, ahol összehasonlították, de én nem láttam különbséget I4PRO 2GB+16GB)

    Amazfit Bip is szimpi, (üzemidő, vízállóság), de beszédített a fenti full androidos vonal, hogy bármi elfut rajta. Meg az amoled 400*400 :) (lehet felesleges)

    Van valami ami elkerülte a figyelmem és szóba jöhet esetleg?
    Ja, és ha lehet megúsznám a VÁM+ÁFA kombót :)

    Előre is köszi, ha valaki ad tippet ezek közül mit érdemes. Annyit olvastam, pro-kontra, hogy elvesztettem a fonalat :)

    Üdv. ZüD

Új hozzászólás Aktív témák