Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Macika66

    addikt

    Azért 104 USD-ért szerintem még mindig az Amazfit Pace a legjobb vétel.

    3 napja és 8 órája töltöttem, most van 51%-nál. Tehát majdnem 1 hét a várható töltésgyakoriság...
    A lépésszámlálás szenzorát nem tudom kikapcsolni (lehet, hogy ki lehet, de nekem még nem sikerült), ezen kívül az alvásfigyelését használom csak, az valami hihetetlenül pontos és érdekes!

    A kijelzője pedig fantasztikus, 1,34 collos átmérőjű, 300x300 pixeles IPS, transzflektív, minél több a környezeti fény, annál jobban,. szebben olvasható, háttérfény, megvilágítás nélkül.
    Igaz, sötétben hátulütője a láthatatlanság, de arra van a dupla koppintás és máris világít. :)

    4 GB tárolómodul van benne, USB-n PC-re dugva 2,35 GB-nyi a szabad hely, ennyi mp3-at lehet rápakolni és telefon nélkül, bármilyen BT fülessel hallgatni, közvetlenül óráról, egészen jó minőségben (már amennyire az MP3 jó minőség). Ez azért elég sok zene...

    Ami nem utolsó dolog, az a Gorilla Glass üveg és a cirkónium kerámia ház. Utóbbi eléggé strapabíró, nem nagyon karcolható meg...

    Természetesen IP67-es.

    Ráadásul gyártanak hozzá pont ugyanúgy kinéző óraszíjat is cirkónium kerámiából!
    (Már úton is van, igaz, nem olcsó, majdnem az óra árának a fele pluszban... :) )

Új hozzászólás Aktív témák