Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Macika66

    addikt

    válasz consono #2653 üzenetére

    Számomra az az okosóra, amelyiknél a számlapot én tudom állítgatni, ahogy nekem tetszik. Akár havonta másik. :)
    Sima számlapos órám elég komoly Citizen van (az én anyagi szintemen az 1.000 USD az több, mint komoly)

    ----------------------------

    Az Amazfittel kicsit beforgattak a GearBestnél.
    Augusztus 10-én fizettem ki, 118 USD volt egy tartalék szíjjal és EU Expressel.
    Ennek a szállítási ideje 10-20 nap.
    10 nap múlva még nem adták fel.
    Mire írtam nekik, hogy ha 10 nap alatt nem sikerült feladni, akkor tekintsék tárgytalannak, kérem vissza a pénzemet.
    Véletlenül rögtön, 2 órán belül feladták. Pontosabban visszajelzést kaptam a DPD (UK)-tól, hogy lefoglalták a csomagomnak a tracking numbert. Londonban.

    Türelmesen vártam még 11 napot (az már ugye 21 nap, eggyel több, mint a maximális szállítási idő) és akkor felhívtam a DPD UK magyarországi fiókját, ahol megerősítették, hogy a mai (tegnapi) napig nincs hozzákötve valós küldemény a tracking numberhez. Ezt írásban kértem, megkaptam, és gyorsan küldtem is a GearBestnek, már keményebben visszakérve a pénzemet.

    Erre tegnap este azt látom, hogy változott a tracking number állapota és elhagyta a küldemény Angliát, úton van Magyarország felé...
    Aztán ma kaptam reggel egy levelet, melyben elnézést kérnek kioktatnak, hogy mi a francnak pattogok, hiszen az ingyenes postázás 15-25 nap és még csak 21 telt el, a 25. napon biztosan a karomon lesz az óra, tehát teljesítették, amit vállaltak.

    Visszaírtam nekik, hogy OK 15-25 nap, de akkor viszont kérem vissza a 9,97 USD-t, amit kifizettem az EU Expressre, a 10-20 napos szállításra.

    Most itt tartok.

    Remélem, az óra nem fog semmiféle csalódást tartogatni. :)

Új hozzászólás Aktív témák