Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz bitblueduck #23132 üzenetére

    Többiek hoznakajd Huamikat, én meg szokás szerint a Garmin, esetleg Coros palettát ajánlom.
    Én az emag BF akciójában csapnék le a nagyon jó árban lévő Instinct 2-esekre.
    Ha nem csak saccométert szeretnél spirtra, ha nem akarod nagyon óvni, ha az edzések vagy esetleges fejlődés várható, ami mindennel is kompatibilis, mindenképp érdemes átfutni. Főként ha lehet hogy fogsz pántot, podot, pedál, stb szenzort is hozzáadni. Egészség és edzéskövetésben más liga mint kb bármi, de a huamiktól tuti messze van.

    Szerintem a T-Rex a minimum ilyesmire (de az amoled nem a legjobb kültéren, mindig éleszteni higy lássuk), de amiket szolgáltat adatok, nekem karcsúak voltak magukban. 80 körül van potensebb órája a Xiaominak (bt pántot is tud a Cheetah) de BF áron olcsóbb egy Instinct 2, ami szerintem jóval kiforottabb/több dolog van az árban benne.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák