Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike81

    senior tag

    válasz spgabor #23091 üzenetére

    Szia!

    A TicWatch-ot nem.ismerem nem volt még tapasztalatom vele.
    Én jelenleg Samsung Watch 5 Prot használok de a telefonom is Samsung. Én meg vagyok elégedve vele. Ha neked nem fontos a tekerhető lünetta (feltételezve hogy a kérdésben a Classicra gondoltál) akkor nem biztos hogy Watch 6 Classic-ban gondolkoznék. Lehet elég lenne a Watch 5 Pro is. Ha meg a sima 6-ra gondoltál ott meg aztán tényleg nincsen sok előrelépés se üzemidő sem funkció/ dizájn terén a sima 5-ös szériához képest. Támogatást biztos kapnak még egy ideig, de jelenlegi tapasztalatom az hogy az óra sokkal kevesebb frissítést kap mint a telefon. Párodnak a kisebb samsung óra jó lehet ha megtudja szokni hogy kb másfél nap az üzemidő. Feleségemnek 40 mm-es Watch 6 van. Fürdetés/fürdéskor feldobja tölteni és így mindíg hozza biztosan a nap végéig a használatot.
    Szíjakat mjndegyik okosórához lehet kapni. Csak figyelni kell a méretekre. A Samsungra 20 mm-es vásárolható.

    A Xiaomi érdekes lehet mert az első Wear OS-t futtató óra a kínálatban és véleményem szerint szépre sikerült. Frissítésben nem tudom mit ígérnek és mit fognak megkapni ténylegesen a készülékeik, mert a telefonos szekciójuk sem híres a frissítések gyakoriságáról én úgy tudom, szóval az órák lehet még nagyobb csúszásban lesznek/vannak. Üzemidőben lehet eléri a Watc Pro/Classic üzemidejét de túl szárnyalni nem fogja szerintem. Ha neked Xiaomi telefonod van akkor neked nyílván a maximális kihasználhatóság egy Xiaomi Watch-al lenne. De pl a Samsungnál is amiről le kellene mondani az a véroxigén, vérnyomás mérés ha jól emlékszem. Alvás figyelés, lépés számlálás értesítések azzal is rendben lesznek. De ha tévedek akkor majd ki igazítanak :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák