Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mutyuru

    aktív tag

    Haho!
    Ujra eljott, hogy lecserelnem a elso generacios Garmin Instinctemet egy ujabb orara.
    Hasznalat: futas, bringa - GPS kovetessel es pulzusmeressel, edzoterem - itt nem art a pulzusmeres, NFC-s fizetes (jo lenne ha lenne), ertesitesek, hivasok jelzese. Alvaskovetes, stressz kovetes... Hosszabb uzemidot kedvelem es az amoled kijelzot nem . :D Nem kell erintokepernyo sem. Kijelzo merete 45 koruli oke, arban kb. 500 euroig, felette ... na elsore nem opcio. :P
    Ami nalam szoba kerult:

    - Samu Watch 5pro vagy Samu 4 classic (esetleg LTE) -> inkabb smartwatch es sok funkciot nem hasznalnek rajta. Korabban volt egy Samu 4 44mm-s, zavart a rovid uzemido, majd tavaly berendeltem az 5pro-t, de 1 nap utan vissza a dobozba es ment vissza a Samunak. Nem jottek be a felesleges smart cuccok rajta. Es zavar, ha nem mutatja feszt az idot ha ranezek. :D AOD-vel meg merulne, mint a fene.

    - Garmin FR 255/745 - Elvileg, amit leirtam mindennek megfelel es meg tobbnek is.

    - Garmin Fenix 6/7 - erdemes meg a 6-ba belevagni? 7-esnek az ara elrettent. Elvileg, amit leirtam mindennek megfelel es meg tobbnek is.

    Mas markak, mint Coros vagy Suunto? Ezekrol mit gondoltok?

    Udv,
    M

Új hozzászólás Aktív témák