Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz Kbali #20588 üzenetére

    1 perc.

    @sgabor: ha semmi más nem számít, csak ez, akkor Charge 5. Most pár napig 100 dollár a fitbit.com-on, ingyen szállítással. Ennyiért már én is azt venném, de most már mindegy, múlt héten itthon 80k alatt nem volt a fekete szín. Visszaküldhetném a gtr 3-at,, de már a fóliát is felraktam, azt is elbuknám. Őszintén szólva két szerencséje van: tetszik a design, és az értesítések szinte azonnal átjönnek. Utóbbi miatt hagytam ott a Fitbitet, mert ez arrafelé visszatérő gond volt, igaz, általában megoldódott előbb vagy utóbb. Így viszont, hogy látom, mennyire tré az alvás analízis, már nem venném meg ismét. És nem, nem profi alváslabort vár az ember, de ha másik gyártó meg tudja oldani, hogy korrekten figyelje az ébredést, akkor nekik is kellene tudniuk. Pláne, mert a szoftver ad is erről infót, tehát nem várok olyat, amit ők saját maguk szerint nem tudnak megoldani. Csak hát nem működik.

    Felül a Fitbit, alul az Amazfit véleménye ugyanarról az éjszakáról. Ahogy látszik a Fitbit grafikonon, volt bőven ébredés. Erről semmi infó nincs az Amazfit grafikonján, maximum a megemelkedett pulzus csúcsok árulkodnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák