Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arcitec

    addikt

    válasz zsamiatt #19812 üzenetére

    Időjárás, nem má... Felnézel az égre ;] , no meg akár ott a NET. Meg amiket említettél ott a telefon, mi mára már mindenkinél kéznél van. Ügye nem akarod azt mondani, hogy nem így van? Én speciel nem is szeretném nézegetni pl noteszt a kis kijelzőn, amikor ott van kéznél a nagyobb, ha kell. Alapjaiban az óra mint okosóra pl a Samsung tekintetében egy tele sport óra funkciókkal(is), csak okosórának van nevezve. A Garmin szerintem egyet tudhatna, hogy lehetne telefonálni vele. Akkor majd lecserélem a 6x-et. Addig is bőven többet tud mint amit használok belőle. Továbbra is az üzemidő mindent visz. Az meg, hogy megjelenéskori áron veszi jó drágán bárki, az az Ő egyéni döntése. ;) De persze kinek mi. Ez egy vélemény a részemről.
    U.I:
    Ja és igen a strapabíróság akkor már. Nos azért azt nem gondoltam volna, hogy ennyit bír a 6X zafír carbon DLC. Vigyázok rá, de közben azért csak kap az üveg és a keret is. Néha olyat is amire azt mondom, na itt volt a karcmentesség vége. Ééééééés SEMMI, tökéletes mint amikor ki lett csomagolva. Alig hiszem el. Én azt mondom azt a 250eft-ot megérte...
    (Igaz nem olcsó de akkor is és még évekig... :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák