Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ap-c

    csendes tag

    Sziasztok!

    Mit tudnátok ajánlani, ha olyan okosórát keresnék, aminél az egyetlen szempont, hogy minél több és pontosabb egészségügyi funkciója legyen?

    Azt néztem, hogy eu és usa eü szervek által hitelesített ekg (igen, tudom, nem orvosi pontosságú) még elég kevés készülékben van, és hát az olcsó kínaiak sem nagyon jöhetnek szóba, mert azok inkább a vicc kategória.
    Az Apple Watch nem lenne rossz választás, de hát iPhone híján ez kihullott. A
    Withings Move ECG 40k-ért maga lenne az álom, de hát ekg-n kívül kvázi semmit nem tud. Pedig az mennyire woww..

    Nincs szükségem telefonos hívás/üzenet kijelzésre, kezelésre, zenelejátszásra, gps-re, aktivitás/alvásmérésre, fitness és edzésfunkciókra.
    Csak az érdekel, hogy a lehető legtöbb és legpontosabb egészségügyi szenzor legyen benne amivel naplózni lehet a testet. Véroxigén, pulzus, ekg, vérnyomás, stb.

    Csak én nem találtam még ilyet? (Az külön érdekes, hogy a hazai keresőkben/boltokban ezek a funkciók mennyire nem szűrhetőek kereséskor)

    Köszi

Új hozzászólás Aktív témák