Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Noemeeke

    csendes tag

    Kedves Bárki, aki segíteni tud!

    Egy EPSON DX8400 csodakészülék gazdáivá váltunk, ami a bátyámé volt, de ő elhagyta kis hazánkat örökül hagyva ezen eszközét. Mindenféle viszontagság után idekerült otthonunkba és már ahogy a dobozból kivettem néminemű tinta :Y kenődött szét mindenfelé. Persze nem szőkeként letakarítottam, majd elővettem az összes logikámat, s a használati útmutató felé nyúltam, de mint az sejthető hiába, hiszen itt vagyok és kérdeznék... Szóval miután letakarítottam, próbáltam értelmezni az elém táruló látványt, próbáltam kihámozni, hogy van -e még reális esély a működésére. A YOUTUBE adta a legtöbb segítséget, mert egy video legalább bemutatta, hol vannak a patronok, de amúgy semmi fogódzót nem találtam. Soha nem volt még nyomtatóm, és a kérdésem, hogy lesz -e annak reális esélye, "CANNOT RECOGNIZE INK CARTRIDGES" hibaüzenet után működjön? Mi a tennivalóm? Kuka? :O

    Köszönettel az okos válaszokért előre is : Noemeeke :R

    U.I.: Ha lehet gyp-s butított verzióban válaszoljatok, ha lehet, mert nem fogom vágni a szakszavakat több okból kifolyólag, pl: nő vagyok és az irányultságom oly távol áll a műszaki dolgoktól, hogy az elmondhatatlan. Köszönöm, ha valaki mégis megpróbál segíteni!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák