Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peestike

    senior tag

    sziasztok!
    akadt egy probléma, nem találok magyarázatot, remélem ki tud valaki segíteni! :)
    adott egy "jól" működő xp, 2 nyomtató 1 lexmark, és 1 canon i250, minden okés. majd xp megomlik, felrakom ugyanazt, nyomtatók drivere sikeresen feltelepül, majd nyomtatáskor jött a meglepi! dokumentumokból random választott sorokat nyomtat mindkét nyomtató, képeknél semmit, pdf-doc-txt mind ugyanazt :(
    gondoltam xp a rossz, kipróbáltam másfélét, kettőt, de ugyanaz a hiba.... külön kábelek, más usb portok, semmi javulás!
    felmegy egy hetes, közben a canon fizikálisan eltünik, marad a lexmark, usb bedug, felismeri, szoftver felmegy, patent minden! nyomtatáskor szoftver kiabál, hogy nincs konnekt, gépet indítsam újra, kábel ki-be, vagy csak simán dugjam be..... :)
    persze semmi javulás!
    kérdés: mi lehet a hiba, usb portok csak nyomtatáslkor rosszak, vagy mi? :)
    adatok tökéletesen mennek külső vinyóról, pendrive-ról, billentyűzet is usb-s, egér....és egy laptop a masina.
    bocs hogy hosszú lett, csak gondoltam így teljesebb lehet a rálátás a problémára! segítséget előre is köszönöm!

    42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

Új hozzászólás Aktív témák