Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Julcsika1

    tag

    válasz Tyrel #3809 üzenetére

    Szia!
    egyenlőre nem láttam hozzá után gyártottat, de szerintem hamarosan megoldják1-2 hónap a gondod, lehet hogy előbb lesz hozzá töltő készlet, mint után gyártott patron.
    ja egyébként a nagy kerekben eredeti is alig kapható,
    de szerintem jó bele a nagy kapacitású 512, 513-as is, azt lehet hogy hamarabb kapsz, de után gyártott abból sincs még.
    Üdv: Julcsika

  • zsubebi

    csendes tag

    válasz Tyrel #3809 üzenetére

    [Szia én a refillparadise.hu -ró rendeltem

    a PG-510 és a CL-511 (esetleg az ehhez hasonló PG-512 és CL-513) patronok vannak. A CANON MP 250-et is és a PG-510, CL-511 patronokat is megtalálja a weblapunkon, a CIM-04A fekete és a CIM-41C színes utántöltők valók hozzájuk, de külön kérnie kell hozzá egy univerzális légtelenítő eszközt, amit díjmentesen mellékelünk. (Ennek az az oka, hogy a CIM-04A és CIM-41C készletek eredetileg nem ezekhez a patronokhoz készültek, így a patronok nem illeszkednek bele a légtelenítőkeretekbe. A fúvókák légtelenítésére a mellékelt univerzális légtelenítőt kell majd használnia, az ahhoz tartozó leírással.)

    A patronjai gyári töltési térfogata 8 ml, így az egyes készletek több feltöltésre is elegendők lesznek. A készletek tartalmazzák a tintát és a feltöltéshez szükséges eszközöket.

    CIM-04A: 40 ml fekete tinta, kb. 5 feltöltésre elég, 2380 Ft
    CIM-41C: 3x20 ml = 60 ml színes tinta, 3 szín, kb. 7 feltöltésre elég, 3050 Ft
    Jelenleg a CIM-04A-ból épp raktárhiányunk van, így azt javasoljuk, hogy a CIM-41C mellé a CIM-04A-Tinta nevű, általunk fecskendőkbe kiszerelt tintát kérje egy feltöltési útmutatóval, valamint az univerzális légtelenítővel. Így eleve 500 Ft-tal kevesebbe kerülne, ráadásul ha a hírlevelünknek is olvasója, akkor ki tudja használni a január végéig érvényes akciónkat, amenynek során a tintát 1880 Ft helyett 1500 Ft-ért kapja meg, ezzel a megtakarítása 880 Ft lesz, ráadásul a CIM-41C-re is lesz 5% kedvezménye, azaz több mint 1000 Ft-tal fog kevesebbet fizetni.

Új hozzászólás Aktív témák