Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandee2

    tag

    válasz tothbe #2906 üzenetére

    Hát nem tudom, az Canon Pixma iP2600-asról ilyen véleményt olvastam:
    "Nekem is ilyen nyomtatóm van, mert erről nagyon szép dolgokat olvastam! Éppen ezért vettem meg a közelmúltban. Most már csak azt szeretném megtudni, hogy az enyém MIÉRT CSAK 1 db A4-es formátumú színes lapot nyomtat ki 48 mp alatt? A lap lefedettséde nem éri el a 4%-ot sem! Érdekes nem? Azért választottam ezt, mert a tudása, amit írtak róla, úgy véltem, megfelel a irodai használatra. Ezzel szemben hatalmasat égtem! A normál nyomtatás alatti kategóriák nyomtatási képe meg egyenesen SIRALMAS! Az úgy néz ki, mintha a papíron valami NAGYON halvány vízjel lenne! DE! Ezzel a nyomtatással sem tudja megcsinálni azt, amit Önök leírtak róla! Tehát! A nyomtató NEM FELEL MEG AZOKNAK A PARAMÉTEREKNEK, amit írtak róla! Ezt nevezik kész átverésnek? Köszönöm, csak ennyit szerettem volna! Tisztelettel, egy elégedetlen vásárló!"
    Ezek után nem biztos h Canon-t kéne vennem.. ip2500, meg ip1800 gondolom akkor még ennél is rosszabbak, főleg ha nincs is hozzájuk utángyártott patron.. lehet 10k körül mind ilyen gagyi?!

Új hozzászólás Aktív témák