Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lamiki

    senior tag

    válasz hruodnand #4669 üzenetére

    A resetet sehol nem találod ezen a patronon, én egy ilyen, vagy hasonló chipreseterre gondoltam [link]
    Bocsi a Stop gombért, de nekem SX205 van, ott számítógép nélkül kifogyott, vagy fel nem ismert patronnál, a Stop gomb egyszeri, vagy többszöri megnyomásakor megmutatja melyik az üres, vagy hibás, fel nem ismert patron, aztán ismét Stop gomb megnyomására áll patroncsere helyzetbe, és azután ismét Stop gomb megnyomásakor végez egy patron felismerést, és tisztítást is.
    Olvasd el a kezelésijét, a menüből hogy kérhetsz patron cserét számítógép nélkül [link]
    De szerintem ha kikapcsolt állapotban beleteszed a patront, és aztán bekapcsolod a nyomtatót, akkor megpróbálja felismerni a patront.
    Epsonoknál már többször találkoztam olyannal, hogy az addig működő patront nem ismeri fel, csak úgy magától. Ilyenkor majdnem mindig segített a patron kiszedése, és újbóli felismertetése számítógép nélkül. Ha nem ismeri fel másodjára sem, akkor csak a patron chipjének kinullázása után ismerte csak fel. De ez csak akkor működik, ha nem a chip halt meg a patronon, halott chippel még csak egyszer találkoztam, nem mennek azok olyan könnyen tönkre.

    Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

Új hozzászólás Aktív témák