Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bart007

    csendes tag

    Hali!

    Adott egy HP Color LaserJet 2600n típusú nyomtató, hálózatra kötve.
    Ha a nyomtató gombjain, a saját menüjében kiválasztom a "demo oldal nyomtatás" menüpontot, akkor minden szín tökéletes és tiszta.

    Viszont a probléma ott kezdődik, hogy ha egy számítógépről küldök egy nyomtatandó dokumentumot, akkor a magenta szín szinte teljesen hiányzik, a többi színek rendben vannak.
    Másik számítógépről küldve is fennáll a probléma.

    Nemrégiben lett cserélve az összes toner, de már előtte se nyomtatott rendesen magenta színt.
    Úgy gondolom, nem valószínű, hogy a toner lenne rossz, ha már az ezelőtti se működött.
    Lehetséges az, hogy mivel szerintem valami érzékelési probléma van, ezért nem is használódott a magenta és talán az előző toner még tele is van? :F

    Nyomtattam excelből egy vízszintes sor pirosat és a papír bal oldalán csak sárga, majd a lap negyedétől kezdve átment nagyon halvány pirosba (inkább csak rózsaszín), jobb szélén megint elhalványodott a szín.

    Megmondom őszintén, hogy most először kell lézernyomtatóba nyúlkálnom, alapelvét ismerem, de nem igazán tudom mit és hol kellene megtisztítani, vagy megnézni rajta ez esetben.

    Kérlek segítsetek, ha van valami jó ötletetek, vagy már találkoztatok ilyennel.

    Üdv Gábor!

Új hozzászólás Aktív témák